Kanseri yenmişti. Canan Ergüder son haberle herkesi sevindirdi! İlk kutlama çok sevdiği oyuncudan

Oyuncu dünyasının çok sevdiği isimlerden biri olan Canan Ergüder gelen son haberle tüm hayranlarını sevindirdi. Ünlü dizi oyuncusuna sevenleri iyi ki varsın mesajları attı

Kanseri yenmişti. Canan Ergüder son haberle herkesi sevindirdi! İlk kutlama çok sevdiği oyuncudan
Yayınlanma Tarihi : 19 Temmuz 2022 02:54

Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde oynarken kansere yakalanan Canan Ergüder diziye veda etmiş ve tedaviye başlamıştı. Kanser tedavisi gören Canan Ergüder, kanseri yenerek tüm sevenlerini mutlu etmişti.

Sonrasında Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinde seyirci karşısında olan Canan Ergüder sevenlerini bu dizide de etkilemeyi başarmıştı.

Zorlu günleri geride bırakan sevilen oyuncu şimdilerde en mutlu gününü yaşıyor.

Televizyongazetesi tarafından paylaşılan haberde Canan Ergüder'in yeni yaşını kutladığı haberine yer verildi.

Ünlü Oyuncu Canan Ergüder, geçtiğimiz günlerde yeni yaşını kutladı. 15 Temmuz 1976 doğumlu olan Ergüder, 46 yaşına girdi. 

EN SEVDİĞİ OYUNCU SERHAT TEOMAN

Canan Ergüder'in en sevdiği oyunculardan biri de hem Menajerimi Ara hem de Oğlum dizisinde partneri olan isim Serhat Teoman'dan başkası değil.

Canan Ergüder ve Serhat Teoman arasındaki arkadaşlık gerçekten de oyuncu dünyasında örnek gösterilen dostluk örneğinden sadece biri. 

 

Serhat Teoman hiç bir zaman Canan Ergüder'e desteğini esirgemedi. Seyirciler ikilinin uyumunu da çok seviyor. Tıpkı Yargı dizisindeki Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nu sevdikleri gibi. İki oyuncu aşk101 dizisinde çok sevilince Kanal D ekranlarındaki Yargı dizisinde de partner olmuşlardı.

Serhat Teoman ve Canan Ergüder'de Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinde çok sevilince Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisinde de partner olmuşlardı. 

İkilinin dostluğu bu dizide daha da büyüdü.

. İki dizide arka arkaya birlikte kamera karşısına geçen iki oyuncu, birbirlerine karşı duydukları güçlü dostluk bağlarını da zaman zaman sosyal medyada yaptıkları paylaşımlarına yansıtıyorlar.

Ünlü Oyuncu Kenan Ece ile 2017 yılında evlenen ve Demir isimli bir oğlu olan Canan Ergüder, doğum gününde pastası önünde verdiği bir pozla bu özel gününü kutlayan herkese teşekkür etti.

cananerguder.webp

Canan Ergüder’in doğum gününü unutmayan ve ilk kutlayanlardan birisi de Serhat Teoman’dı. Oyuncu, instagram sayfasından, Oğlum dizisinin setinde çekilen bir fotoğraflarını yayınlayarak “iyi ki doğmuşsun can partner” notuyla Canan Ergüder’in yeni yaşını kutladı…

serhatteoman-cananerguder.webp

SEYİRCİ TEKRAR EKRANDA GÖRMEK İSTİYOR

Oğlum dizisi final yapınca seyirciler Serhat Teoman ve Canan Ergüder ikilisini tekrar ekranda görmek istiyorlar. Yapım şirketleri bu taleplere kulak verir mi vermez mi bilinmez ama Serhat Teoman ve Canan Ergüder'in daha uzun süre gündemde kalacağı kesin. 

TEKRAR BÖLÜMLERİ EKRANDA

Öte yandan Star TV ekranlarında yayınlanan Menajerimi Ara dizisinin tekrar bölümleri ekrana geliyor. Seyirciler bu durumdan ötürü çok mutlular. Dizi çok sevilmesine rağmen beklenmedik bir şekilde veda yapmıştı.

t25-menajerimi-arada-birlikte-198.jpg

Dizi final yaptıktan sonra her oyuncu başka dizilere geçti.

Ancak uyarlama olmasına rağmen Türk televizyon tarihinde Menajerimi Ara dizisi büyük bir etki bırakmayı başarmıştı. 

Dizide en çok sevilen oyuncular arasında kuşkusuz Serhat Teoman ve Canan Ergüder ilk sırada yer almaktaydı. 

İlgili Haberler