Kanal D'deki Yargı dizisinin yeni adresi! İlk tanıtım bile yayınlandı

Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz'in yer aldığı Yargı dizisinin yeni adresi belli oldu. Dizi Yunanistan'da da yeniden çekilecek.

Kanal D'deki Yargı dizisinin yeni adresi! İlk tanıtım bile yayınlandı
Yayınlanma Tarihi : 19 Temmuz 2022 02:50

Pazar akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Özlem Çakar Yalçınkaya, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi önemli isimlerin yer aldığı Yargı dizisi başka bir ülkede daha yayınlanacak. Üstelik dizinin çekimlerine yakında başlanıyor. Yargı dizisindeki başarının Yunanistan'da da devam edip etmeyeceği çok merak ediliyor. 

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlamıştı. Pazar akşamları ekrana gelen Yargı dizisi yayınlanan her bölümüyle reytingleri alt üst etti.

Geçtiğimiz günlerde tv100 ekibinden Birsen Altuntaş, Yunanistan'da da Yargı dizisinin yayınlanacağını duyurmuştu. Türk dizisi Yargı resmen Yunanistan'da da uyarlandı. Yargı'nın Yunan versiyonu yakında Yunanistan'da ekranlara gelecek. 

Yargı dizisi Türkiye'de Eylül ayında ekranlara gelecek. İkinci sezonuyla ekrana gelecek Yargı dizisinin Yunan uyarlamasının müjdesini senarist Sema Egenekon duyurmuştu. 

Yargı'nın Yunanistan uyarlamasının Eylül ayında ekranlara gelmesi  bekleniyor.

Öte yandan dizinin ilk okuma provası tamamlanırken diziye ait ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. 

Burak Sakar isimli bir sosyal medya kullanıcısı Yargı dizisinin Yunanistan uyarlamasının tanıtım fragmanını takipçileriyle paylaştı.

KANALI DA BELLİ OLDU

Öte yandan Yargı dizisinin Yunanistan versiyonunun hani kanalda da yayınlanacağı belli oldu. Televizyongazetesi.com tarafından paylaşılan bir haberde dizinin Yunanistan'da yayınlanacağı kanalın bilgisi de paylaşıldı.

 Yargı’nın Yunan versiyonu ANT 1 kanalında yayınlanacak.

İlgili Haberler