Mahmut Tuncer’den çarpıcı İbrahim Tatlıses itirafı: Birbirimize gıcık oluyoruz

Yıllar önce İbrahim Tatlıses'e rakip olarak çıkarılan ünlü türkücü Mahmut Tuncer, Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece programında meslektaşıyla neden hep küstüğünü itiraf etti.

Mahmut Tuncer’den çarpıcı İbrahim Tatlıses itirafı: Birbirimize gıcık oluyoruz
Yayınlanma Tarihi : 11 Kasım 2022 21:23

Ünlü türkücü Mahmut Tuncer özel hayatıyla ilgili itiraflarda bulunurken İbrahim Tatlıses hakkında da konuştu.

İşte özel röportajdan detaylar

İbrahim Tatlıses’in rakibi olarak piyasaya çıktığını söyleyen Tuncer, sözlerine şöyle devam etti:    “Kasetim çıktığında ben Şanlıurfaspor’da oynamaya devam ediyordum. 11 Nisan Urfa’nın kurtuluşudur. İbrahim Tatlıses de o zaman şöhretti ve kutlamada sahneye çıkacakmış. Biz de seyirci olarak gittik.

s-06f83cc62b80e14065403cbd9d1d05167dffcf35.jpg

Meğer organizasyonu yapan kişi İbrahim Tatlıses’in adını kullanarak bilet satmış. Sonra ben sahneye çıktım. Urfa Belediye Folklor ekibi, Ankara’ya televizyon çekimini gitti. Benim sesimi beğendikleri için beni de götürdüler. Gazinocunun biri ‘Öyle bir ses bulayım ki İbrahim Tatlıses’e rakip çıkartayım’ demiş. Sonra o adam beni sanatçı olarak almak istedi. İbrahim Tatlıses’e rakip olmam için beni çıkardılar.

 “TATLISES’LE BİRBİRİMİZE GICIK OLUYORUZ”

“Ben İbrahim Tatlıses’in yanına gittiğimde kendimi sanatçı olarak hissetmem. Kendisi de buna şahittir. Benden yaşça büyük olduğu için yanında ağzımızı açıp konuşmayız. Bizim küslüklerimiz küçük kıvılcımlardan dolayı oluyor. 8-9 kez küstük. Bu küslüklerin altında hep gıcıklıklar yatardı. Birbirimize gıcık olurduk. Bir keresinde ayranına ekşi dediğim için 6 ay konuşmadık. Genelde küsen taraf o oluyor. Bulunduğumuz ortamlarda kimseyle küs olduğumuzu göstermemek için hemen barışırdık.”

Öte yandan İbrahim Tatlıses henüz Mahmut Tuncer'in bu açıklamalarına bir yanıt vermedi

Kaynak: gazetekolektif.com