Mehmet Aslantuğ hakkındaki aşk iddiaları sonrası Arzum Onan'dan ilk paylaşım

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan örnek çift olarak gösteriliyorlardı. İkili tek celsede boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde Mehmet Aslantuğ'un yeni aşka yelken açtığı öne sürülmüştü. Arzum Onan bu iddialar sonrasında çarpıcı bir gönderi paylaştı

Mehmet Aslantuğ hakkındaki aşk iddiaları sonrası Arzum Onan'dan ilk paylaşım
Yayınlanma Tarihi : 04 Eylül 2023 12:44

Halktv.com.tr sitesinde aktarılanlara göre; 27 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı alan Arzum Onan ile Mehmet Aslantuğ, boşanma haberleriyle uzun bir süre magazin gündeminde yer aldı.


10 dakikada tek celsede biten evliliğin ardından her iki isim de sık sık magazin gündeminde yer aldı.

Mahkemeye el ele giden çift herkesi bir kez daha şaşırtmıştı. Neden ayrıldıkları merak edilen çiftten Mehmet Aslantuğ'un "Ben terk etmedim" açıklaması çok konuşulmuştu."

64ed92ea4e3fe02a841a6ea3.jpg

Instagram hesabından bir video yayınlayarak boşanmasının ardından çıkan ihanet iddiasını kesin bir dille yalanlayan Mehmet Aslantuğ "Arzum yorulduğunu ve kendini bulmak istediğini söyleyerek, ayrı eve çıkmak istediğini söyledi. Sahiplendiğimi, üzerine titrediğimi zannettiğim belki de o titremede bunalttığımı görmediğim bu ilişkinin biricik kahramanına saygı duymak zorundaydım" demişti.

Yayınladığı videonun ardından Aslantuğ'un Bozcaada'da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Şipaloğlu'nun sosyal medya hesabından "Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ evet yeter" diye paylaşım yapması da aşk iddiasını kuvvetlendirmişti.

Aşk yaşadığı ileri süren Pınar Şipalioğlu'nun paylaşımı usta oyuncuyu sinirlendirmiş ve ardından paylaşım yapmıştı.

Aslantuğ sosyal medyadan paylaşım yaparak "Ne aşk adamıymışım be!.. Gülsem mi ağlasam mı kestiremiyorum. Yine hiç tanımadığım bir kadın, yine yalan dolan her yerde haber! Neden arayıp sormuyorsunuz kardeşim? Sonra da niye açıklama ihtiyacı duyuyorsun diyorlar! Nedir bu? Nasıl bir iş ahlakı?" diyerek isyan etmişti.

arzum-onan.png

Hem boşanma süreci hem de sonrasında gündemden düşmeyen Onan, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor bolca.

Onan bu kez "Şifalandırma" paylaşımıyla gündemde. Kedisi Sütlaç'la bu paylaşımı yapan Onan "Şifalandırma seansımız başlamıştır" notunu düştü.

Etiketler :