Mehmet Aslantuğ'u sinirlendiren 'aşk' açıklaması! Çok ağır sözlerle ateş püskürdü

Arzum Onan ile evliliğini bitiren Mehmet Aslantuğ’un sevgilisi olduğu iddia edilen Pınar Şipaloğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ünlü oyuncunun tepkisine yol açtı. Mehmet Aslantuğ’un yaptığı açıklamada kullandığı ifadeler dikkat çekti.

Mehmet Aslantuğ'u sinirlendiren 'aşk' açıklaması! Çok ağır sözlerle ateş püskürdü
Yayınlanma Tarihi : 01 Eylül 2023 15:40

Mehmet Aslantuğ ve Arzu Onan 27 yıllık evliliğini tek celsede bitirdi. Geçtiğimiz günlerde bir video yayınlayarak evliliğinin ihanet yüzünden bittiği iddiasını yalanlayan Aslantuğ'un Bozcaada'da tanıştığı Pınar Şipaloğlu ile aşk yaşadığı iddiaları gündem oldu.

Şipaloğlu'nun sosyal medya hesabından "Evet adada artık evim var ve evet Mehmet Aslantuğ evet yeter" diye paylaşım yapması da aşk iddiasını kuvvetlendirdi.

"NE AŞK ADAMIYMIŞIM BE"

odatv-image-103-d2783c1cee1543.jpg

Mynet'te yer alan habere göre; Mehmet Aslantuğ ile aşk yaşadığını ileri süren Pınar Şipalioğlu'nun paylaşımı oyuncuyu sinirlendirdi.

Aslantuğ sosyal medyadan paylaşım yaparak "Ne aşk adamıymışım be!.. Gülsem mi ağlasam mı kestiremiyorum. Yine hiç tanımadığım bir kadın, yine yalan dolan her yerde haber! Neden arayıp sormuyorsunuz kardeşim? Sonra da niye açıklama ihtiyacı duyuyorsun diyorlar! Nedir bu? Nasıl bir iş ahlakı?" diyerek isyan etti.

İşte Mehmet Aslantuğ'un yaptığı paylaşım

640xauto.jpg

 

Etiketler :