Sandık Kokusu dizisinde herkesi ters köşe yapan hamle! Atilla Karsu'yu kaçırıyor

Show TV'nin sevilen dizisi Sandık Kokusu, 16. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. 17. bölümün fragmanı paylaşıldı. Yeni bölümde Atilla Karsu'yu kaçırıyor

Sandık Kokusu dizisinde herkesi ters köşe yapan hamle! Atilla Karsu'yu kaçırıyor
Yayınlanma Tarihi : 30 Mart 2024 16:50

Show TV'nin popüler dizisi Sandık Kokusu, 16. bölümüyle izleyicileri büyülemeyi başardı. Heyecan dolu sahneleri ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çeken dizi, 17. bölüm fragmanıyla merak uyandırdı. Yayınlanan fragman, yeni bölümde Atilla Karsu'nun kaçırılacağını gösteriyor.


Dizinin hayranları, merakla beklenen yeni bölümde neler olacağını ve Atilla Karsu'nun akıbetini öğrenmek için sabırsızlanıyor. Sandık Kokusu'nun başarılı oyunculuk performansları ve etkileyici senaryosuyla izleyicileri ekran başına kilitlediği bir kez daha ortaya çıktı.

Show TV'nin sevilen dizisi Sandık Kokusu, 16. bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. O3 Medya'nın yapımcılığını üstlendiği, Melis Civelek ve Zeynep Gür'ün senaryosunu kaleme aldığı, kreatif danışmanlığını Zeynep Günay'ın yaptığı dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İzleyiciler, 17. bölümde yaşanacak gelişmeleri merak ediyor. Peki, Sandık Kokusu'nun yeni bölümünde neler olacak...

Irmak kendisini aldattığını öğrenen Adnan'ın yanına intikam almaya döndü. Atilla ise Karsu'yu kaçırdığı görüntüler fragmana damga buldu.

YAYIN TARİHİ VE SAATİ

Sandık Kokusu dizisinin 17. bölümü, 3 Nisan Çarşamba akşamı saat 20.00'da Show TV'de izleyiciyle buluşacak. İzleyiciler, dizinin yeni bölümünü büyük bir merak ve heyecanla bekliyor. Sandık Kokusu, zengin karakter kadrosu ve sürükleyici hikayesi ile her hafta milyonları ekran başına toplamaya devam ediyor.

Sandık Kokusu dizisinin yeni bölümü, aşk, ihanet ve sırlarla dolu hikayesiyle yine izleyicileri derinden etkilemeye hazırlanıyor.

Kaynak: Odatv.com