Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama! Hayranları çok üzüldü

Show TV ekranlarında yayımlanan Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah karakterine hayat veren Settar Tanrıöğen'den kötü haber. Beyin kanaması geçiren ve iki kez ameliyat olan Settar Tanrıöğen'in sağlık durumu hakkında yeni bir açıklama daha yapıldı.

Settar Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama! Hayranları çok üzüldü
Yayınlanma Tarihi : 23 Şubat 2024 23:26

.gazeteduvar.com.tr'un geçtiği habere göre; Show Tv'de yayınlanan 'Kızılcık Şerbeti' dizisinde Abdullah Ünal karakterini canlandıran usta oyuncu Settar Tanrıöğen'in tedavisi devam ediyor. Tanrıöğen'in sağlık durumuyla ilgili tedavi gördüğü hastanenin başhekimi Dr. Engin Çakmakçı yazılı bir açıklama yaptı.

Açıklamada, "Hastamız Settar Tanrıöğen'in hasta odasında sürdürülen tedavisi bir müddet daha devam edecektir. Genel durumu iyidir. Klinik olarak her gün olumlu gelişim gösteren Settar Tanrıöğen'in beyin kanamasına yol açan sebep ve ardından yapılmış olan embolizasyona bağlı komplikasyon riskleri de ortadan kalkmıştır. Multidisipliner bir yaklaşımla tedavisi gerçekleştirilen hastamızın rehabilitasyonuna devam edilmektedir" ifadelerine yer verildi.

Etiketler :