Türkiye'yi terk eden Tuba Büyüküstün'den açıklama: Kızlarımın geleceği için endişeleniyorum

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün, Türkiye'yi terk ederek Fransa'nın başkenti Paris'e yerleşti. Yaptığı açıklamalar sosyal medyayı ikiye böldü. Açıklamasında ''Kızlarımın geleceği için endişeleniyorum'' diyen oyuncu neden Türkiye'den ayrıldığını açıkladı

Türkiye'yi terk eden Tuba Büyüküstün'den açıklama:  Kızlarımın geleceği için endişeleniyorum
Yayınlanma Tarihi : 10 Aralık 2022 00:45

Türkiye'yi temelli olarak terk ederek Fransa'ya yerleşen oyuncu açıklamalarıyla herkesi şaşırttı. Paris'te yaşayan Tuba Büyüküstün, Elle Dergisi'ne yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Açıklamasının en ilginç bölümleri sosyal medyada olay oldu.

Paris sokaklarını sık sık yürüyüp sergileri gezdiğini ve bundan çok hoşlandığını belirten başarılı oyuncu, nasıl bir insan olduğunu ise şu sözlerle dile getirdi. 

"Kendimi tanıma sürecindeyim hala. Sürekli değişiyorum. Birçok detayım var; birini tanımlasam öbürüne haksızlık etmiş olurum. Olduğum halimden gayet memnunum. Yargılarımla, hatalarımla, yaptıklarımla, yapamadıklarımla iyi ki böyleyim."

Onur Saylak’tan olma Maya ve Toprak adındaki ikiz çocukları uğruna Türkiye’yi terk ederek Fransa’ya yerleşen Tuba Büyüküstün, en çok 9 yaşına gren kızları için endişe duyduğunu şöyle ifade etti:

"En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var."