Türkiye'yi terk etmişti. Londra oyuncu Bergüzar Korel'e iyi geldi! Mutluluğunu paylaştı

Türkiye'yi terk eden ünlüler arasına ünlü oyuncu Bergüzar Korel'de katılmıştı. Londra'da yaşayan ünlü oyuncu zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla mutluluğunu gözler önüne seriyor. Son paylaşımıyla yine ses getirdi. Ülkeden sonra imaj da değiştirdi

Türkiye'yi terk etmişti. Londra oyuncu Bergüzar Korel'e iyi geldi! Mutluluğunu paylaştı
Yayınlanma Tarihi : 13 Ekim 2022 15:14

Ünlü isimler bir bir yurt dışına yerleşiyorlar. Oyuncu çift Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, çocukları Ali, Han ve Leyla'yla birlikte İngiltere'nin başkenti Londra'ya yerleşmişti bir süre önce. Çift, 11 yaşındaki oğulları Ali'yi Twickenham'daki evlerinin yakınında bir okula kaydettirmiş ve temelli Türkiye'den ayrılmıştı.

Öte yandan Evlerini 3 çocuğuna göre düzenleyen çift, yanlarında bir de Türkiye'den dadı götürmüştü.

Londra'dan Bergüzar Korel zaman zaman paylaşımlar yapıyor ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşıyor.

ÜLKEDEN SONRA İMAJDA DEĞİŞTİRDİ

Yeni saçlarını paylaşan Korel, kısa sürede gündem oldu. Yeni imajıyla takipçilerinden tam not alan oyuncu yeni pozlarını paylaştı.

63470fff214ed810d4f0724e.jpg

Korel paylaşımında, “O yastıktan kafamı kaldırıyorum efendim, Hani bakıyorum güneşe evet diyorum doğdu güneşim güzel bi şarkı güzel bi banyo bi ezberimi geçiyorum sağlam bi kavaltı modumu yakalıyorum. Her sanata da saygı duymak lazım. Ben oyuncuyum vatandaşa sevgi tılsımını yansıtıyorum… Teşekkürler” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Londragundem.com