Ünlü dizilerin sevilen yıldızı Songül Öden'den hayranlarını üzen haber! Hastaneye götürüldü

Netflix platformundaki Uysallar ve Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisiyle ününe ün katan Songül Öden gelen son haberle üzdü. Songül Öden, Halit Ergenç'le başrol oynadığı 'Nomen' dizisinde iş kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı

Ünlü dizilerin sevilen yıldızı Songül Öden'den hayranlarını üzen haber! Hastaneye götürüldü
Yayınlanma Tarihi : 23 Temmuz 2022 15:46

Songül Öden son dönemde dizilerin vazgeçilmez isimleri arasında yer alıyor. Songül Öden, Netflix platformunda yayınlanan Uysallar ve Show TV ekranlarında yayınlanan Oğlum dizisiyle ününe ün katmıştı.

Songül Öden son dönemde sevilen dizilerde yer alırken iki dizi projesinde daha çalışıyor.

Yaz sezonunda tatilde yapmayan Songül Öden tam 2 dizide birden oynuyor. İki dizide Türkiye piyasasına yeni giren Disney Plus platformunda yayınlanacak. 

Songül Öden’in ilk oynadığı dizi Aras Bulut İynemli’nin Mustafa Kemal Atatürk’e hayat verdiği Lanistar Medya imzalı 'Atatürk' projesi oldu. Songül Öden, dizide Cumhuriyetimizin kurucusu ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım’a hayat veriyor.

Songül Öden’in ikinci dizisi ise Halit Ergenç ve Melis Sezen’le başrol oynadığı Medyapım’ın 'Nomen' adlı dizisi oldu… Dizide Halit Ergenç’in eşine hayat veren Songül Öden, kaza sahnesini çekmek için gittiği sette hastanelik oldu ve hayranlarını çok korkuttu.

6203e39286b2442f5886e07a.jpg

SON DURUMU NASIL?

TV100’ün haberine göre, Özer Feyzioğlu’nun yönettiği 'Nomen'de kontak açık bırakılınca araç kaza moduna geçti ve aniden airbag açıldı.

Koltukta sıkışan, karın ve kol bölgeleri darbe alan oyuncu hastaneye kaldırıldı.

İlk müdahelesi yapılan Songül Öden taburcu edildi. 

HAYRANLARINDAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJLARI

Öte yandan hastaneden taburcu edilen Songül Öden'e hayranlarından geçmiş olsun mesajları yağdı. Oynadığı dizilerle son dönemde dizi dünyasının aranan isimlerinden biri olan Songül Öden'in rahatsızlanması hayranlarını da çok korkutmuştu. 

SETE GERİ DÖNECEK

Songül Öden bir süre evde dinlendikten sonra dizi setin geri dönecek. Set kaldığı yerden devam edecek. Songül Öden'in en çok merak edilen dizisi ise kuşkusuz Atatürk dizisi.

Atatürk dizisinin önümüzdeki yıl 2023 tarihinde vizyonda olması planlanıyor. 

Fotoğraf: NTV - 

İlgili Haberler