Kanal D'den Yargı, Camdaki Kız ve Üç Kız Kardeş izleyicisine bomba haber! Bir dizi daha başlıyor

Yargı, Camdaki Kız ve Üç Kız Kardeş’in yanına Kanal D yine muhteşem bir diziyi daha ekliyor. Seyirciler adeta Kanal D ekranına bağımlı kalacak

Kanal D'den Yargı, Camdaki Kız ve Üç Kız Kardeş izleyicisine bomba haber! Bir dizi daha başlıyor
Yayınlanma Tarihi : 20 Temmuz 2022 19:52

Son 2 yıldır Kanal D ekranlarında yayınlanan diziler çok seviliyor ve yurt dışında da izlenme rekorları kırıyor. Örneğin Sadakatsiz dizisi reyting rekorları kurmasına rağmen final yapmıştı. Ancak etkisi büyük oldu. Kanal D bu dizi sayesinde çokça ekmek yedi.

Camdaki Kız dizisi ise ilk sezonuyla fırtınalar koparmıştı. İkinci sezonda ise büyük ilgi görmüştü. Şimdi ise üçüncü sezon hazırlıkları önümüzdeki ay başlayacak.

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerindeki Yargı dizisi ise Kanal 'nin en büyük işlerinden biri oldu. İlk sezonuyla reyting deposu haline gelen Yargı dizisi gelecek sezonda da ekranda olacak. Dizinin çekimleri Eylül'de başlayacak.

Arka Sokaklar dizisi ise Kanal D'ye tam 16 sezondur başarı getiren diziler arasında. Dizi 17.sezonda da devam edecek. 

kapak-111534.png

Kanal D haftanın dört gününde iddialı projelerle seyirci karşısında oluyor. Üç Kız Kardeş dizisiyle de fırtınalar koparan Kanal D, İclal Aydın'ın romanından derlediği bu diziyle de sadece ülke içinde değil ülke dışında da fırtınalar koparmayı başardı!

BİR DİZİ DAHA GELİYOR

Televizyon gazetesi tarafından paylaşılan bir habere göre Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha başlayacak. 

Dizinin adı bu kez O KIZ! Evet şaşırtıcı ama gerçek O kız ismiyle Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayınlanacak.

BAŞROL OYUNCUSU İSE ÇOK ÜNLÜ

Kırmızı Oda dizisi, Paramparça dizisi ve son olarak Sana Söz dizisiyle ekranda olan Erkan Petakkaya bu kez O kız dizisiyle Kanal D ekranında seyirciyle buluşacak.

erkan-petekkaya-kimdir-suclu-dizisi-omer.jpg

Erkan Petekkaya’nın yeniden dizi hayranları ile buluşacağı yeni proje yine çok iddialı bir hikaye ile geliyor. Kadir karakterinde izleyeceğimiz ünlü oyuncu, 45 yaşındaki bir adamı canlandıracak ama bu karakterin en önemli özelliği hayatı 5 yaşındaki çocuğun saflığında algılaması ve yaşaması olacak.

Erkan Petekkaya’nın kariyerinde daha önce de çok farklı rollerde yer aldığını görmüştük. Her rolü başarıyla çıkartan oyuncunun O Kız dizisindeki performansı da şimdiden merak konusu oldu.

SENARİST DE ÇOK İDDİALI

Sitare karakterinde Sezin Akbaşoğulları’nın yer alacağı O Kız dizisi, Sırma Yanık’ın kaleminden çıktı.

OYUNCU KADROSU DA ŞEKİLLENDİ

Dizinin oyuncu kadrosu da çok ilginç isimlerden oluşturuldu. Survivor ile ünlenen Ogeday Girişken, bu dizide Ozan karakterinde yer alacak. Ahmet Mekin yine ustalığını İsmail karakteri ile sergileyecek. Ayten Uncuoğlu da Fatma rolüyle hikayenin önemli isimlerinden birisi olacak.

Dilin Döğer, Orhan Kılıç, Asiye Dinçsoy, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk gibi isimler de dizinin kadrosunda yer alıyor.

Kanal D, yeni dizisi O Kız’dan yine diğer dizilerinde olduğu gibi reytinglerde çok etkili bir performans bekliyor. Kanalın son 2 sezondaki proje seçimlerine bakıldığı zaman O Kız dizisinin de farklı hikayesi ve etkili oyuncu kadrosu ile iyi bir sonuç ortaya çıkartması bekleniyor.

EYLÜL KANAL D'NİN AYI OLACAK

Deyim yerindeyse Eylül ayında yeni sezonun başlamasıyla 2022 yılı Kanal D'nin yılı olacak. 2023 yılına da iddialı bir giriş yapan Kanal D adeta fırtınalar koparacak.

Camdaki Kız, Üç Kız Kardeş, Yargı ve O Kız dizilerine ek olarak Arka Sokaklar dizisiyle Kanal D fırtınalar koparacak.

SEVERSİN DİZİSİ DE GELECEK SEZONA TAŞINABİLİR

Kanal D ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan yaz dizisi Seversin dizisinin de gelecek sezona taşınması bekleniyor.

62988375e4bfdf29a4a733d9.jpg

Dizi reytinglerde iyi gitmese de sosyal medyada hatırı sayılır bir kitle edindi. Kanal D için gerçekten de Seversin dizisi iyi bir tanıtım aracı olabilir.

Dizinin hikayesi biraz Menajerimi Ara dizisine benzetilse de özellikle Z kuşağı tarafından çok sevilmiş durumda. Baht Oyunu dizisinde olduğu gibi Kanal D'nin Seversin dizisini de gelecek sezona taşıması bekleniyor. 

İlgili Haberler