Ünlü Hollywood yıldızı Margot Robbie THY'nin yüzü oldu

Akademi ve Altın Küre adaylığı bulunan ünlü Hollywood yıldızı Margot Robbie, Türkiye'nin bayrak taşıyıcı firması Türk Hava Yolları'nın reklam yüzü oldu.

Ünlü Hollywood yıldızı Margot Robbie THY'nin yüzü oldu
Yayınlanma Tarihi : 06 Aralık 2023 21:10

Son olarak Greta Gerwing ve Noah Baumbach'ın yönetmen koltuğuna oturduğu 'Barbie' filminde canlandırdığı 'Barbie' karakteriyle haftalarca konuşulan Margot Robbie THY'nin yüzü oldu. Türkiye'nin bayrak taşıcıyı firması Türk Hava Yolları (THY), Avustralya seferlerini tanıtmak için Hollywood yıldızı Robbie ile yaptığı anlaşma üzerine Türkiye'ye gelecek.

ekran-goruntusu-2023-12-02-184012.png

Margot Robbie Göbeklitepe'yi Gezecek

Ekonomim'de yer alan habere göre; ''Barbie" filmiyle beğeni toplayan Robbie'nin Türkiye'ye getirilip birçok yeri gezeceği belirtildi. THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, yaptığı açıklamada, "15-25 Mart 2024 tarihleri arasında da Avustralya'ya uçmaya başlıyoruz. Şimdi Avustralyalı oyuncu Margot Robbie ile görüşüyoruz. Onu uçuştan bir hafta önce getirip Göbeklitepe gibi birçok yeri gezdirmeyi planlıyoruz. Avustralya uçuşu aktarmalı olacak. Buradan 10 saat Singapur'a, oradan da 7 saat Avustralya'ya gidilecek" ifadelerini kullandı.

ekran-goruntusu-2023-12-04-213707.png

Etiketler :