'Yalı Çapkını'nın 'Pelin'i Buçe Buse Kahraman sevgilisini paylaştı, yorumlar havada uçuştu

Star TV'nin sevilen dizisi 'Yalı Çapkını'nda 'Pelin' karakterine hayat veren başarılı oyuncu Buçe Buse Kahraman ilk kez erkek arkadaşını paylaştı. Oyuncu Kahraman'ın sevgilisini ilk kez görenler yorum yapmaktan kendini alıkoyamadı.

'Yalı Çapkını'nın 'Pelin'i Buçe Buse Kahraman sevgilisini paylaştı, yorumlar havada uçuştu
Yayınlanma Tarihi : 17 Kasım 2023 17:37

Star TV'nin Cuma akşamlarına damga vuran dizisi 'Yalı Çapkını' ikinci sezonunda da izleyici ekran başına topluyor. Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir'in başrolünü paylaştığı diziye geçtiğimiz sezon hikayeden ayrıldığı düşünülen 'Pelin' (Buçe Buse Kahraman) diziye geri döndü. Oyunculuğuyla beğeni toplayan yıldızın diziye dönmesiyle hikaye daha da alevlendi. Ancak güzel yıldız bu kez oyunculuğuyla değil herkesten sakladığı erkek arkadaşıyla gündem oldu. 

adsiz-001.png

İlk Kez Paylaştı

Türkiye Gazetesi'nin haberine göre; Başarısıyla sık sık adından söz ettiren Yalı Çapkını’nın sevilen karakterlerinden Buçe Buse Kahraman, son olarak özel hayatıyla gündeme geldi. Geçtiğimiz aylarda ilişkisinin olduğunu açıklayan isim, erkek arkadaşının yüzünü bir süredir gizliyordu.  

Instagram hesabını aktif kullanan oyuncu Kahraman, erkek arkadaşıyla pozlarını paylaştı. Fotoğraflara ise “Sen geldin benim deli köşemde durdun” notunu düştü. 

adsiz2.jpg

Ünlü oyuncunun takipçileri genç çifte mutluluklar diledi. Kullanıcılar “Enişte çok şanslı” , “Çok mutlu olun” , “Maşallah size” yorumlarında bulundu.
 

Etiketler :