Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan minik kızları Mira Milena ile ilk aile pozu geldi

Geçtiğimiz günlerde ilk bebekleri Mira Milena'yı kucağına alan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy'dan aile pozu hem de kızlarına ilk mesaj geldi. O mesaj sosyal medyada büyük ilgi gördü

Yıldız Çağrı Atiksoy ve Berk Oktay'dan minik kızları Mira Milena ile ilk aile pozu geldi
Yayınlanma Tarihi : 27 Mayıs 2024 18:26

elele.com.tr sitesindeki habere göre; Geçtiğimiz günlerde ilk bebekleri Mira Milena'yı kucağına alan Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medyadan ilk paylaşımlarını yaptılar. O paylaşım sonrasında çifte çok sayıda tebrik mesajı yağdı

2022'nin ilk aylarında evlilik yolunda ilk adımı atan Berk Oktay ile Yıldız Çağrı Atiksoy, 10 Eylül 2022'de Polonezköy'de düğün yapmış, bir gün de önce evlerinin bahçesinde nikâh masasına oturmuştu.  

Ünlü çift, 21 Mayıs'ta ise Mira Milena adını verdikleri kızlarına kavuşmuştu. Atiksoy “Biraz riskli bir doğum oldu o yüzden acilen almak zorunda kaldılar ama ikimiz de iyiyiz şükür” ifadelerini kullanmıştı. 

İlk kez anne-baba olmanın mutluluğunu yaşayan ikili, sosyal medya sayfalarından minik bebekleriyle ilk paylaşımlarını yaptı.

Mira Milena ve eşi Berk Oktay ile çekilen karelerini 2.6 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe yayınlayan 38 yaşındaki Atiksoy, şu notu düştü:

"21 Mayıs 2024... Hayatımın en korkunç günü olarak başlayıp, en mucizevi gününe dönüşerek tarihime kazınmıştır. Yolculuğumuza dahil ettiğimiz İnsanların önemini birkez daha hatırlattı hayat bize. Önce her zaman Rabbim’e sonsuz şükür, sonra da Mira Milena’mızı sağ salim kucağımıza almamızı sağlayan canım doktorumuz ve ekibine hayat boyu minnettar olacağım. Kızçem aramıza biraz bizi korkutarak, biraz da aceleci davranarak katılmak istedi. Annesi gibi sabırsız çıktı. Şükürler olsun ki hikayemiz mutlu bitti. O yüzden sonraki 21 Mayıs’lar benim için sadece mutluluğun, aşkın, mucizenin, tarifsiz duygularımın adı olacak. Dünyamıza hoş geldin Miloş’um. İsmini kendin seçtin, İsminle geldin, İsminle yaşa Milena... Dualarını, dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürler."

41 yaşındaki Berk Oktay ise  hesabından kızıyla yaptığı ilk paylaşıma; "Lügatımda her hangi bir kelime yok, tarif edemiyorum... Hoş geldin Kızım" notunu düştü.