Icardi iyi mi? Icardi'ye ne oldu? Galatasaray'dan Mauro Icardi'nin sakatlığıyla ilgili duyuru

Süper Lig'in 9. haftasında sahasında ağırladığı Beşiktaş'ı 2-1 mağlup eden Galatasaray'da Arjantinli futbolcu Mauro Icardi sakatlandı. Icardi iyi mi? Icardi'ye ne oldu? Icardi maçlara çıkamayacak mı?

Icardi iyi mi?  Icardi'ye ne oldu? Galatasaray'dan Mauro Icardi'nin sakatlığıyla ilgili duyuru
Yayınlanma Tarihi : 22 Ekim 2023 17:20

Süper Lig'in 9. haftasında sahasında ağırladığı Beşiktaş'ı 2-1 mağlup eden Galatasaray'da Arjantinli futbolcu Mauro Icardi'den gelen haberler kötü. Sevilen futbolcu sakatlandı.  Icardi iyi mi?  Icardi'ye ne oldu?  Icardi maçlara çıkamayacak mı? Tüm bu soruların cevabı Galatasaray tarafından yapılan açıklamayla duyuruldu.

Son Dakika: Galatasaray'dan Mauro Icardi'nin sakatlığı hakkında açıklama

Gatalatasaray'dan basına gönderilen açıklama şöyle oldu:

24e4b43162fd4a858c3f98ccfefc69ce.jpg

Spor Toto Süper Lig’in 9. haftasında dün Beşiktaş ile oynanan maçta sağ ayak bileğine aldığı darbe sonrası ağrıları başlayan ve maç sonrası yapılan değerlendirmede peroneal tendon hasarı belirlenen futbolcumuz Mauro Icardi’nin sponsor hastanemiz Medicana’da yapılan MR tetkiklerinde ön görüldüğü gibi sağ ayak bileği peroneal tendonlarında ve tendon üstündeki retinakuler dokuda (ayak bileği dış tendon grubu ve destek dokusu) hasar ve kanama tespit edilmiştir. Oyuncumuzun tedavisine başlanmıştır

Etiketler :