6 aylık hamile olan Songül Öden 'Atatürk'ün galasında şıklığıyla dikkat çekti

Ünlü oyuncu Songül Öden, Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen 'Atatürk' filminin galasında şıklığıyla dikkat çekti. 6 aylık hamile olan oyuncu Öden, beyaz kıyafetiyle göz kamaştırdı.

6 aylık hamile olan Songül Öden 'Atatürk'ün galasında şıklığıyla dikkat çekti
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2023 18:11

Ünlü oyuncu Songül Öden, iş insanı Arman Bıçakçı ile dünyaevine girdikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu duyurmuştu. Şimdilerde hamileliğin 6. ayında olan ünlü oyuncu Öden, dün Atatürk Kültür Merkezi'nde düzenlenen Lanistar Medya imzalı 'Atatürk' filminin galasında boy gösterdi. Yaka kısmı işlemeli beyaz bir elbise giyen oyuncu Öden, film hakkında da konuştu. 

pagec.jpg

'Heyecan Verici Bir Süreçti'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kızını kucağına almak için gün sayan ünlü oyuncu yaşadığı büyük gururu “Benim için çok heyecan verici bir süreçti… Yönetmenimiz Mehmet Ada’yla daha evvel çalışmıştım. Mehmet Ada bu işi bana teklif ettiğinde korktum ve çekindim ama sonra beni ikna etti. Eğer kabul etmeseydim çok üzülürdüm. Gerçekten bu ekibin bir parçası olduğum için çok mutluyum. Hayatım boyunca omuzlarımda bir apolet gibi taşıyacağın bir işim var diyebilirim” dedi. 

Filmde Zübeyde Hanım’ı canlandıran Öden kırmızı halıda modacısıyla poz verdi.

Etiketler :