Armağan Çağlayan'dan 'İnci Taneleri' eleştirisi : 'Teknik bir sorun var'

Ünlü televizyon programcısı Armağan Çağlayan, 'İnci Taneleri'nde Yılmaz Erdoğan’ın kısık sesle konuşması nedeniyle söyleneni anlamadığını belirtti. Kanal D ekranlarında yayımlanan diziyle ilgili Armağan Çağlayan'ın sözleri olay oldu

Armağan Çağlayan'dan 'İnci Taneleri' eleştirisi : 'Teknik bir sorun var'
Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2024 13:30

Kanal D ekranlarında yayımlanan İnci Taneleri dizisi gündemden düşmüyor. Diziyle ilgili kimi isimler ise eleştirilerde bulunuyor. Yılmaz Erdoğan'ın sesinin kısık olması birçok kişiyi çileden çıkarıyor.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN'DAN ÇARPICI YORUM

Yapımcı ve sunucu Armağan Çağlayan, Yılmaz Erdoğan'ın senaryosunu yazdığı ve başrolünde yer aldığı 'İnci Taneleri' hakkında bir paylaşım yaptı.

Çağlayan, dizide Azem karakterini canlandıran Yılmaz Erdoğan’ın kısık sesle konuşması nedeniyle söyleneni anlamadığını belirtti.

'BENCE TEKNİK BİR SORUN VAR'

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Çağlayan şu ifadeleri kullandı:

"Yılmaz Erdoğan’ın konuşmasını bir tek ben anlamıyor olamam değil mi? Diğer herkesin ne konuştuğunu net anlıyorum? Aforizmaya şiire itirazım yok. Bence teknik bir sorun var. Söyleneni anlamadığım için içeriğe itirazım olamaz zaten! Sadece kısık bir ses duyuyorum!"

Aforizmaya şiire itirazım yok. Bence teknik bir sorun var. Söyleneni anlamadığım için içeriğe itirazım olamaz zaten! Sadece kısık bir ses duyuyorum !

İlgili Haberler
Etiketler :