Star TV dizisi Yalı Çapkını dizisinin nasıl final yapacağı ortaya çıktı

Reyting listesinde zirvede yer alan Yalı Çapkını dizisinin nasıl final yapacağı ortaya çıktı. İşte Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinin finaliyle ilgili detaylar...

Star TV dizisi Yalı Çapkını dizisinin nasıl final yapacağı ortaya çıktı
Yayınlanma Tarihi : 14 Mart 2024 23:36

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir ve Çetin Tekindor başrolde yer alırken; Şerif Sezer, Gülçin Şantırcıoğlu, Emre Altuğ, Binnur Kaya, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Yalı Çapkını dizisi seçkin kadrosuyla dikkat çekiyor. 

 Gülseren Budayıcıoğlu hikayesinden uyarlanan dizi sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasında yer alıyor. 

REYTİNG REKORU KIRIYOR

3742ec91484094e866fe80e4.jpg
Cuma akşamları ekrana gelen dizi büyük ilgi görürken, dizinin sonu izleyiciler tarafından da merak konusu olmuştu. Zorla evlendirilen Ferit ve Seyran'ın hikayesinin anlatıldığı dizide yaşanan entrikalar da izleyicilerin heyecanını giderek artırdı. Son bölümde Ferit ve Seyran birbirinden iyice uzaklaşmıştı. Ökkeş ağa ile Kazım'ın baskılarına dayamayan Seyran sonsuza dek Ferit'i kendinden uzaklaştırmıştı. Yaşanan bu gelişme üzerine Seyran'ın ablası Suna sinsi planlarını uygulamaya koyarak Ferit'e yanaşmaya çalışmıştı. Tüm bu yaşananlar sonrasında dizinin finalinde neler yaşanacağı büyük merak konusu olmuştu. Yalı Çapkını dizisinin final bölümüyle ilgili detaylar da şimdiden belli oldu. 


HaberGlobal'de yer alan habere göre Yalı Çapkını'nın sonu ortaya çıktı.

YALI ÇAPKINI'NIN SONUNDA NE OLACAK?


Ferit, maddi durumu iyi, yakışıklı, kendine güvenen ancak aşka ve evliliğe inanmayan bir gençtir. Seyran ile ilk evlendiğinde ona karşı sevgi duymayan Ferit, Seyran'a aşık olup onun için tüm hayatını değiştirecek. Ancak koskoca yalıda tek başına kalan Seyran, kendisini aldatan Ferit'i terk edecek.
Ardından da Ferit'in çöküşü başlayacak. İflas eden Ferit'in intihar ederek yaşamına son vereceği söyleniyor.

İlgili Haberler
Etiketler :