Ata Demirer'in 'Bir İhtimal Daha Var' dizisinde yeni gelişme! Merakla bekleniyordu...

Ata Demirer'in başrolünde yer aldığı BKM Film imzalı 'Bir İhtimal Daha Var' adlı diziden yeni haber geldi. Dizinin çekimleri yakında tamamlanacak.

Ata Demirer'in 'Bir İhtimal Daha Var' dizisinde yeni gelişme! Merakla bekleniyordu...
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2023 22:21

Ata Demirer, Esra Bilgiç ve Uğur Yücel'in başrolünde yer aldığı, BKM Film imzalı 'Bir İhtimal Daha Var' adlı diziden yeni haber geldi. Yönetmen koltuğuna Hakan Akgül'ün oturduğu, senaryosunu Deniz Akçay'ın kaleme aldığı dizinin çekimleri yakında tamamlanacak. Ünlü oyuncu Demirer'i yıllar sonra dizi setlerine döndüren proje hayranlarını şimdiden heyecanlandırdı.

adsiz2-004.jpg

Ata Demirer'in 'Bir İhtimal Daha Var' Dizisinde Sona Doğru

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; BKM Film’in ''Bir İhtimal Daha Var'' dizisinin çekimleri 2 hafta sonra bitiyor. Geçen hafta 29 Ekim’de ellerinde bayraklarla Cumhuriyet’imizin 100. Yılını kutlayan ekip bir hafta sonra Urla’daki çekimleri tamamlayacak.

Spor yazarı İsa Torbalılı’nın (Ata Demirer) şüpheli bir şekilde öldürülen iş insanı Refik Saygun’un (Uğur Yücel) cinayetini yaşanan ilginç ve doğa üstü olaylarla aydınlatma sürecine yardım etmesini renkli bir dille ele alan 8 bölümlük dizinin son 1 haftası İstanbul’da çekilecek. Dizide son olarak Atatürk filminde bir kez daha kendisine hayran bırakan Esra Bilgiç Refik’in kızı “Seda Saygun”a hayat veriyor.

Etiketler :