Buğra Gülsoy'dan yeni sinema filmi! Yakında sete çıkacak...

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, son olarak 26 Ocak'ta vizyona girecek 'Yaren Leylek' adlı film için kamera karşısına geçmişti. Ünlü oyuncu yeni bir sinema filmi için daha sete çıkacak.

Buğra Gülsoy'dan yeni sinema filmi! Yakında sete çıkacak...
Yayınlanma Tarihi : 08 Kasım 2023 17:56

Ünlü oyuncu Buğra Gülsoy, bir süredir TV projelerinden uzak duruyor. Son olarak FOX'ta yayınlanan 'Misafir' adlı dizide rol alan ünlü oyuncu Gülsoy, dizi setlerine ara verdikten sonra Disney Plus için kamera karşısına geçmiş, ardından bir sinema filminde yer almıştı. 26 Ocak'ta vizyona girecek olan 'Yaren Leylek' adlı sinema filminin çekimlerini tamamlayan Gülsoy, yeni bir sinema filmi için daha sete çıkacak.

adsiz2-001.jpg

Buğra Gülsoy'dan Yeni Sinema Filmi: 'Gecenin Nakaratı' 

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Buğra Gülsoy “Gecenin Nakaratı” adlı sinema filminde başrol oynuyor. Statü Film imzalı filmde Buğra Gülsoy “Bora” karakterini canlandırıyor. Filmde Duygu Mercan “Ilgaz”, İlker Aksum “Teoman”, Aslı Bekiroğlu “İlknur”, Naz Elmas “Nazende”, Ali Oğuz Şenol “Önder”, rollerine hayat veriyor.

Batuhan Soncul ve Ferdi Dursun‘un da rol aldığı sinema filmini Jale Atabey yönetiyor, senaryosunu ise Şeyda Delibaşi yazıyor. Cast direktörlüğünü Fatoş Yılmaz’ın yaptığı filmin yapımcılığını Galip Güner ile Elin Ece Alp üstlendi.

Etiketler :