Camdaki Kız dizisiyle ekrana veda eden Burcu Biricik'den üzücü haber! Hayranları yıkıldı

Camdaki Kız dizisinde Nalan karakterine hayat veren Burcu Biricik gelen son haberle hayranlarını üzecek

Camdaki Kız dizisiyle ekrana veda eden Burcu Biricik'den üzücü haber! Hayranları yıkıldı
Yayınlanma Tarihi : 25 Temmuz 2023 15:25

Üç yıl boyunca tüm Türkiye onu izledi. Kanal D ekranlarında yayımlanan Camdaki Kız dizisi izlenme rekorları kırıyordu. Gelen son haber ise herkesi üzdü. Camdaki Kız final yaptı ve ekranşara veda etti. Burcu Biricik ise ekrandan uzak kaldı.

Herkes onu başka bir dizide görmeyi çok istiyor..

YENİ PROJELERE SICAK BAKMIYOR

Televizyongazetesi.com sitesinde aktarılanlara göre Burcu Biricik yeni projelere sıcak bakmıyor. Peki ama neden Burcu Biricik yeni projelere sıcak bakmıyor?

burcuhaber9619949485ae58b98774f0.jpg

Hayat Şarkısı dizisiyle parlayan ve 3 sezon süren Camdaki Kız dizisiyle de adeta kariyer patlaması yapan Burcu Biricik, kariyerinin altın dönemini yaşıyor. Birbiri ardına başarılı projelerde yer alan, canlandırdığı karakterin ruhunu izleyicilere aktarma konusunda çok başarılı olan Burcu Biricik, şimdilerde dinlenme sürecinde bulunuyor.

Kocası Emre Yetkin ile birlikte “Daha iyi bir gelecek” isimli etkinliğe katılarak dünyanın ve doğanın geleceği hakkında önemli bilgiler edinen ünlü oyuncu, daha yeşil bir gelecek ve sürdürülebilir enerjinin önemine işaret etti.

Burcu Biricik’ten hayranları da yeni projeler bekliyor. Camdaki Kız dizisinin başarısından sonra şimdi de hayranları yeni projelerini sabırsızlıkla bekliyor.

Dinlendiğini ve Ege’de işletmeye başladıkları oteli geliştirmek için çalıştığını anlatan ünlü oyuncu, yeni sezon için planlanmış bir işinin olmadığını söyledi.

Oyuncu, “Henüz plan yok, daha çok erken. İşim yeni bitti, biraz dinleneyim ve biraz kafamı toparlayayım. Öyle acelem yok. O yüzden sakin sakin durup, dinlenmek istiyorum” dedi.