Ceylin bir türlü akıllanmıyor! Yargı dizisinde Ceylin'in başı yine derde girdi!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde ipin ucu iyice kaçtı. Dizideki mantık hataları isyan ettirirken Ceylin yine başını derde soktu. Yeni bölümün özeti paylaşıldı ve Ceylin'in başına gelen olay anlatıldı. Ilgaz savcı bu işe bozulacak

Ceylin bir türlü akıllanmıyor! Yargı dizisinde Ceylin'in başı yine derde girdi!
Yayınlanma Tarihi : 09 Ekim 2022 00:08

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerinde yer aldığı Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde gerilim bitmiyor. Yayınlanan her bölümde Ceylin başını belaya sokuyor. Ilgaz'ın uyarılarına rağmen bir türlü akıllanmayan Ceylin yine yeni bölümde seyircileri çılgına çevirecek. 

Her pazar Kanal D ekranlarında sevenleriyle buluşan Ay Yapım imzalı dizi Yargı’nın yeni bölümünden 2. tanıtım paylaşıldı. Ilgaz ve Ceylin’in arabadaki duygu dolu konuşmasından sonra, Ceylin’in kaçırılması dizideki gerilim ve heyecanı giderek artırıyor. 

Yargı, merakla beklenen yeni bölümüyle 9 Ekim Pazar akşamı saat 20:00’de Kanal D’de ekranlarında olacak.. 

İşte Yargı dizisinin yayınlanan yeni bölüm fragmanı

HERKESİ AĞLATAN SAHNE

Kanal D’nin her hafta beğeniyle takip edilen ve reyting rekorları kıran Ay Yapım imzalı dizisi Yargı hikayesi ve oyunculuklarıyla konuşulmaya devam ediyor. Ceylin’in “bana bir şey olsaydı ne yapardın?” sorusuna Ilgaz “ölürüm” diye cevap verirken ikilinin aşk dolu sahnesi seyircileri duygulandırıyor. Fragmanın sonunda Ceylin’in kaçırıldığı anlar seyircide ’’kim neden kaçırdı’’ gibi birçok soruyu da beraberinde getiriyor.

.jpg

İKİ SEZONDUR EKRANDA VE FIRTINALAR KOPARIYOR

 Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz ile beraber Hüseyin Avni Danyal, Uğur Polat, Cezmi Baskın, Mehmet Yılmaz Ak, Kenan Bal, Zeyno Eracar, Uğur Aslan, Arda Anarat, Şükran Ovalı, Muttalip Müjdeci, Merih Ermakastar, Emir Özden, Samet Kaan Kuyucu, Elif Melda Yılmaz, Pınar Çağlar Gençtürk, Nilgün Türksever, Onur Özaydın, Beren Nur Karadiş, Zeynep Atılgan ve Merve Ateş gibi isimlerin kadrosunda bulunduğu Yargı dizisi tam iki sezondur reyting rekorları kırıyor. Yargı dizisi 2023 haziran ayında final yaparak ekrana veda edecek. 

Öte yandan dizinin kadrosundan önümüzdeki günlerde bazı isimlerin ayrılması bekleniyor. Hikaye kaldığı yerden devam edecek ancak kadroda bazı değişimler yaşanacak. 

Kaynak: Gecce.com