Çiçeği burnunda anne Aslı Enver setlere mi dönüyor? İlk kez konuştu...

Ünlü oyuncu Aslı Enver, anne olduktan sonra ilk kez bir etkinlikte kameraların karşısına geçti. Muhabirlerin sorularını yanıtlayan oyuncu Enver, setlere dönüp dönmeyeceği konusunda da ilk kez konuştu.

Çiçeği burnunda anne Aslı Enver setlere mi dönüyor? İlk kez konuştu...
Yayınlanma Tarihi : 24 Ekim 2023 19:33

Ünlü oyuncu Aslı Enver ve eşi Berkin Gökbudak, anne-baba olduktan sonra ilk kez bir etkinlikte kameraların karşısına geçti. 

Aras Bulut İynemli'nin başrolünde yer aldığı 'Atatürk' filminin galasına katılan çiftten oyuncu Enver, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Henüz kızları Elay 4 aylık olan oyuncu Enver, ne zaman setlere döneceği konusunda da ilk kez konuştu.

821x464-kabaran-kek-yapmanin-sirri-bu-malzemede-1654931380973-kopya-kopya-kopya-2-001.jpg

'Bakıcı Almadık, Biz Bakıyoruz'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Aslı Enver ''Eşiniz bebek bakımı konusunda yardımcı oluyor mu?'' sorusuna ''Hem de ne biçim yardımcı oluyor, sallayarak uyutmalar. Bakıcı almadım, biz bakıyoruz. Kendim büyütmek istiyorum. Annelerimiz var, annelerimiz çok destek oluyor. Onlar olmasa biz de muhtemelen yardımcı alırdık'' cevabını verdi.

pagevzv-001.jpg

'Doğru İş Doğru Zamanda Gelecektir'

Ünlü oyuncu Aslı Enver setlere ne zaman döneceği konusunda ise ''Doğru iş doğru zamanda gelecektir. Kızımın bize ihtiyacı var. Daha çok küçük… Bu zamanı onunla geçirmek istiyorum.'' dedi. 

Etiketler :