Daha çok gençti! Yasak Elma ekibini kahreden ölüm! Eda Ece acı haberi duyurdu

FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinin ekibini üzen bir ölüm haberi geldi. Oyuncu Eda Ece acı haberi paylaştı

Daha çok gençti! Yasak Elma ekibini kahreden ölüm! Eda Ece acı haberi duyurdu
Yayınlanma Tarihi : 02 Eylül 2022 21:13

Kuşkusuz FOX TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisi kanalın en çok izlenen dizilerinden biri. Yakında yeni bölümleriyle ekranda olacak olan Yasak Elma dizisi şu günlerde acı haberle sarsıldı.

Gelen ölüm haberi dizinin sevenlerini büyük ölçüde yaraladı.

Yasak Elma dizisinin ekibini sarsan acı haber oyuncu Eda Ece tarafından duyuruldu.

tv100.com tarafından paylaşılan haberde Eda Ece'nin paylaştığı ölüm haberine yer verildi. Söz konusu ölüm haberinin yayınlanmasının ardından Yasak Elma dizisinin ekibi de peş peşe taziye mesajları yayımladı.

Eda Ece acı haberi şu sözlerle duyurdu:

“Yasak Elma’daki çalışma arkadaşımız Umut, gencecik yaşında aramızdan ayrıldı. Kelimeler yetmez üzüntümüzü anlatmaya, mekanın cennet olsun. Allah ailene sabır versin. Bunları yazdığıma inanamıyorum. Kalbim parçalandı.”

Ece’nin vefat haberini verdiği kişinin kamera arkası ekibinden bir isim olduğu da yaptığı açıklamada yer almakta. Teknik ekipte görev alan ismin vefat haberini ilk olarak Eda Ece takipçileriyle paylaştı. Gece yarısı yaptığı paylaşımda hayatını kaybeden genç yaştaki Umut isimli çalışanın nasıl öldüğü ise henüz bilinmiyor.

aci-haber-eda-ece-w7zy.png

YASAK ELMA YENİ SEZON NE ZAMAN?

FOX TV henüz yeni sezonu duyurulmadı. Geçtiğimiz yıl 13 Eylül tarihinde başlayan yeni sezon bu yıl Eylül'ün ortasında başlaması bekleniyor.

Henüz FOX TV açıklama yapmasa da pazartesi akşamları yayımlanan Tozlu Yaka dizisinin yayın günü değiştirildi ve Pazar akşamına kaydırıldı.

Gazeteci Sadık Şimşek'in iddiasına göre ise Yasak Elma dizisi 12 Eylül yada 19 Eylül 2022 tarihinde yeniden FOX TV ekranlarında olacak