Defne Samyeli'den ekrana dönüş müjdesi..

Ünlü sunucu Defne Samyeli ekranlara geri dönüyor. Yeni adresinde Defne Samyeli bambaşka biri olarak seyirci karşısında olacak

Defne Samyeli'den ekrana dönüş müjdesi..
Yayınlanma Tarihi : 01 Aralık 2022 02:23

Defne Samyeli eksiden Ana haber bülteni sunuyordu. Başarılı haberciliğiyle bilinen Defne Samyeli oyunculukta da başarılı bir isim. Son dönemde Defne Samyeli'ye çok sayıda teklif geliyordu.

Ulusalpost.com sayfalarında da Defne Samyeli'nin yeni bir proje hazırlığında duyurmuştuk. Nihayet Defne Samyeli'nin yeni projesiyle ilgili bilgiler geldi.

Son dönemde oyunculuk ve şarkıcılığa ağırlık veren Defne Samyeli, Atv'nin yeni sezondaki başarılı işlerinden olan Aldatmak dizisine dahil oldu. Samyeli, Aldatmak dizisinde Vahide Perçin, Ercan Kesal, Mustafa Uğurlu, Yusuf Çim, Cem Bender, Caner Şahin ve Feyza Sevil Güngör'le birlikte başrolde oynayacak.

.jpg

AVUKATI CANLANDIRACAK


tv00 ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, perşembe akşamları seyirciyi ekran başına toplayan dizide Samyeli, Elmas isminde bir avukata hayat verecek.

İDDİALI DİZİLERDEN TEKLİF ALMIŞTI


En son Star Tv'de yayınlanan Sol Yanım dizisinde rol alan Defne Samyeli'nin, bu sezon Yalı Çapkını ve Ömer dizilerinden de teklif aldığı fakat reddettiği biliniyordu.

Defne Samyeli'nin sezon sonuna kadar dizide yer alması bekleniyor. Gelecek sezonda dizide olup olmayacağı ise bilinmiyor.

Öte yandan film sektöründeki yapımcıların da Defne Samyeli'nin peşinde olduğu öğrenildi. Güzel sunucunun Aldatmak dizisindeki performansı şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda. 

Kaynak:tv100.com