Deniz Baysal ve Erkan Kolçak Köstendil'li 'Ne Gemiler Yaktım'ın yayın tarihi belli oldu

Show TV'nin Deniz Baysal ve Devrim Özkan'ı buluşturan yeni dizisi 'Ne Gemiler Yaktım'ın yayın tarihi belli oldu. Sezonun en merak edilen dizi projelerinden biri olan 'Ne Gemiler Yaktım'ı Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

Deniz Baysal ve Erkan Kolçak Köstendil'li 'Ne Gemiler Yaktım'ın yayın tarihi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 25 Kasım 2023 16:22

Son olarak TRT 1'nin 4 sezondur yayınlandır güne damga vuran 'Teşkilat' dizisinde rol alan Deniz Baysal'ı Devrim Özkan, Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman'la buluşturan 'Ne Gemiler Yaktım'ın yayın tarihi belli oldu. Bu sezonun en merak edilen dizilerinin başında gelen 'Ne Gemiler Yaktım' yayınlanan tanıtım fragmanıyla büyük beğeni topladı. Etkileyici hikayesi ve oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizinin merakla beklenen yayın tarihi açıklanmasının ardından izleyicide heyecana arttı.

adsiz2.jpg

'Ne Gemiler Yaktım'ın Yayın Tarihi Belli Oldu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Deniz Baysal ile Devrim Özkan’ı Erkan Kolçak Köstendil ve Berk Hakman’la buluşturan dizinin yayın tarihi bu akşam reyting rekortmeni Kızılcık Şerbeti’nin reklam arasında duyurulacak.

adsiz3.jpg

Altan Dönmez’in yönettiği, Banu Kiremitçi Bozkurt’un ise yazdığı dizinin kulislerde konuşulan yayın tarihi ise 4 Aralık Pazartesi…. İki güçlü kadının varoluş savaşının sarsıcı bir dille ele alındığı dizide başlıca rolleri Macit Koper, Mert Denizmen, Onuryay Evrentan Atasalihi, Nazmi Kırık, Çagan Timur, Süreyya Kilimci ve Çiğdem Selışık Onat paylaşıyor.

Etiketler :