Ege'de çekilecek yeni dizi Mavi Sürgün'ün senaristi ve hikayesi belli oldu

26 bölümden oluşacak yeni bir dizi çekilecek. Ege'de çekilecek dizinin adı da Mavi Sürgün... Dizinin kadrosu ve hikayesi paylaşıldı

Ege'de çekilecek yeni dizi Mavi Sürgün'ün senaristi ve hikayesi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2022 19:39

Efsane bir dizi daha başlayacak. Söz konusu dizinin önemi gerçekten çok büyük. Hikayesiyle şimdiden ses getirecek diziyle ilgili detaylar da belli oldu.

tv100.com ekibinden Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Güney Amerika yayınının ardından ülkemizde ekrana gelmesi planlanan 'Mavi Sürgün'ün senaristi ve konusu belli oldu.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, yönetmenliğini Nezaket Coşkun'un üstlendiği, başrolünde Damla Sönmez, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak'ın yer alacağı dizinin senaryosunu Murat Dişli (Canımın İçi, Öldür Beni Sevgilim, Aşk Kumardır) kaleme alıyor.

26 bölümden oluşan ve çekimleri Ege bölgesinde yapılacak olan dizi, eşi Ayda'yı kaybeden SAT komandosu Oğuz'un (Cindoruk) işi ile ilgili yaşadığı kötü bir olay sonucu iki çocuğuyla birlikte Marmaris'e gitmesiyle başlıyor.

Oğuz bir gün denizde Defne (Sönmez) adında bir kadını kurtarır. Kıbrıs’ta bir otelde Eğlence Müdürü olarak çalışan Defne’nin sırlarla dolu hayatı Oğuz’un tüm düzenini değiştirir. Defne’nin peşinde ise Kürşat (Altunorak) adlı karanlık bir adam vardır.

 

İlgili Haberler