Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yeni dizisinin yayın günü netleşti! Star TV iddiaları doğruladı

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu yeni bir diziyle setlere dönüyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan dizinin adı da 'Gecenin ucunda' oldu

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun yeni dizisinin yayın günü netleşti! Star TV iddiaları doğruladı
Yayınlanma Tarihi : 01 Ekim 2022 23:38

Peride Celal’in 'Gecenin Ucunda' isimli romanı dizi oluyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan diziyle ilgili tüm detaylar belli oldu. 

 Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu uzun yıllar sonra birlikte seyirci karşısında olacak. Son dönemde peş peşe dizileri final yapan Star TV'de yeni bir dizi başlayacak.

 Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu'nun başrollerindeki 'Gecenin Ucunda' dizisi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor.

Dizinin yayın tarihi de büyük merak konusu. Televizyongazetesi.com tarafından yayınlanan bir haberde; Gecenin ucunda dizisiyle ilgili tüm detaylar paylaşıldı.

TMC Film ve Âlim Yapım tarafından hazırlanan, yönetmenliğini Barış Erçetin’in yaptığı ve Başar Başaran ile Emre Özdür’ün senaryosunu yazdığı dizi, gelecek hafta 5 Ekim Çarşamba akşamı ilk bölümüyle ekranda olacak.

DİZİDE KİMLER VAR?

63118ae0c8c373197ccb35d6.png

Öte yandan 'Gecenin Ucunda' dizisinin zengin oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor.

Dizinin kadrosunda Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun başrollerinde yer alacağı dizide aşağıdaki oyuncular yer alacak.

Zuhal Olcay

Tuba Ünsal

Bertan Asllani

Özge Özder

 Kaan Taşaner

 Bestemsu Özdemir

Levent Özdilek

OYUNCU SEÇİMLERİ SÜRÜYOR

Ayrıca 'Gecenin Ucunda' dizisinde yan karakterler içinde seçimler sürüyor. Dizinin kadrosunda yeni yeteneklere de yer verilecek.

'Gecenin Ucunda' dizisinin yayınlanan ilk bölümüne ait fragmanda sosyal medyada büyük ilgi görmüş durumda. Şimdiden merak konusu olan dizinin hikayesiyle ilgili bilgiler de gelmeye başladı. 

bvjj4sbhe0w5zcz2ss2rlq.jpg

Dizinin hikayesinin alıntılandığı romanın yazarı Peride Celal, “Yazdığım en güzel aşk romanı” sözleriyle niteliyor Gecenin Ucunda’yı. Büyük bir aşk hikayesinin işleneceği dizide, aşka sırtını çeviren ve çocuğuyla birlikte yeni bir hayatta insanca yaşamak isteyen Macide’nin etkileyici öyküsü anlatılmakta.

ULUSALPOST.COM

İlgili Haberler