Eleştirilerin odağındaydı! Tamer Karadağlı TRT1'deki dizinin kadrosuna katıldı!

Son olarak netflix platformunda yayınlanan Andropoz dizisindeki rolüyle eleştirilen usta oyuncu Tamer Karadağlı bu kez tercihini TRT1'den yana kullandı. Tamer Karadağlı, TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan yeni diziyle setlere dönüyor.

Eleştirilerin odağındaydı! Tamer Karadağlı TRT1'deki dizinin kadrosuna katıldı!
Yayınlanma Tarihi : 26 Kasım 2022 04:09

Tamer Karadağlı adını geniş kitlelere Çocuklar Duymasın dizisiyle duyurmuştu. Ancak Tamer Karadağlı'nın ünlü olmasını sağlayan diziler TRT1 ekranlarında yayınlanmıştı. Bilenler bilir bilmeyenler bilmez ama Tamer Karadağlı efsanesi TRT1 ekranlarında doğmuştu.
 

Şaşıfelek Çıkmazı ve Ferhunde Hanımlar dizilerinin kadrosunda yer alan Tamer Karadağlı bu diziler sayesinde başarıdan başarıya koşmuştu. Sonrasında Tamer Karadağlı uzun yıllar yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisinin kadrosuna katıldı.

Bu dizideki canlandırdığı Haluk karakteriyle sadece Türkiye'nin değil Avrupa'nın da tanıdığı yıldızlardan birine dönüştü. Ona bu dizide Taş fırın erkeği deniliyordu. Tamer Karadağlı kimileri tarafından eleştirildi kimileri tarafından da çok sevildi. Şimdilerde de Tamer Karadağlı sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor. 

Oyuncu başarıdan başarıya koşmaya devam ediyor. Son olarak Netflix platformunda Engin Günaydın'ın dizisi  Andropoz'da başrol oyuncusuydu Tamer Karadağlı. Performansını eleştirenler olduğu kadar destekleyenler de vardı.

 Andropoz dizisiyle setlere ara veren Tamer Karadağlı şimdi yuvaya geri dönüyor. Yeniden TRT1 ekranlarında seyirciyle buluşacak. 

t25-tamer-karadagli-hakkinda-174.jpg

TV100 ekibinden Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre, ünlü oyuncu kendi yapım şirketi ATK’nın dizisinde rol alacak. Karadağlı yapımcılığını da üstlendiği Serhat dizisinde Güneydoğu’dan İstanbul’a gelen bir özel harekat polisine hayat verecek. Dizi, TRT Dijital platformunda yayınlanacak.

Dizinin konseptine Haluk Özenç ve Tamer Karadağlı beraber imza atıyor. Bora Tekay’ın yönetmenliğinde çekimleri başlayan dizinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizide Leyla rolüne hayat veren Nefise Karatay, Tamer Karadağlı’nın (Serhat) partnerini oynuyor. Dizide Volkan Severcan, Demir Karahan, Muhammet Emre Kaya, Tutku Topaç, Haluk Özenç , Filiz Çelik , Mert Özbek, Burcu Karakaya , Pınar Tuncegilve Tamer Yiğit başlıca rolleri paylaşıyor.