Finali duyurulan NOW TV'nin Kızıl Goncalar dizisine yeni başrol! Kadro değişiyor

Yakında sezon finali yapması beklenen Mert Yazıcıoğlu, Özgü Namal, Özcan Deniz'in başrollerindeki Yeni adı NOW TV olan FOX TV'nin Kızıl Goncalar dizisinin kadrosuna flaş bir isim daha katılıyor. Yeni isim Cüneyd karakterinin babasına hayat verecek.

Finali duyurulan NOW TV'nin Kızıl Goncalar dizisine yeni başrol! Kadro değişiyor
Yayınlanma Tarihi : 17 Mart 2024 23:31

Yakında sezon finali yapması beklenen FOX TV'nin Kızıl Goncalar dizisi, başrollerinde Mert Yazıcıoğlu, Özgü Namal ve Özcan Deniz'in yer aldığı bir yapım olarak dikkat çekiyor. Dizinin kadrosuna flaş bir isim daha katılarak heyecanı arttırdı. Yeni adı NOW TV olan FOX TV'nin Kızıl Goncalar dizisinin kadrosuna katılan yeni isim, Cüneyd karakterinin babasına hayat verecek.
 

6589db37ae364f0af195434a.jpg

Kızıl Goncalar dizisinin sezon finaline yaklaşırken, kadroya katılan yeni isimle birlikte izleyicileri etkileyici ve sürükleyici bir final bölümü bekliyor.  Dizinin hayranları, bu yeni gelişmelerin ardından dizinin gelecek sezonunu merakla beklemekteler.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; NOW’un pazartesi akşamlarına damga vuran Gold Film imzalı dizisi ‘Kızıl Goncalar’ın yarın akşam 11. Bölümü seyirciyle buluşacak. Ödüllü yönetmen Ömür Atay’ın yönettiği, unutulmaz dizilerin yazarı Necati Şahin’in ise yazdığı dizinin kadrosuna Fani tarikatında tüm dengeleri değiştirecek bir karakter gelecek.

20. bölümde sezon arası vermesi planlanan diziye Cüneyd’in (Mert Yazıcıoğlu) babası geliyor. Rol için görüşmeler devam ediyor. Oyuncunun karakter için sakal uzatması gerektiği için oyuncu arayışı erken başladı. Özgü NamalÖzcan DenizMert Yazıcıoğlu, Erkan Avcı, Mert Turak, Hazal Türesan, Sitare Akbaş, Duygu Sarışın ve Şerif Erol’u buluşturan diziye gelecek yeni oyuncunun kim olacağı şimdiden merak konusu…

KIZIL GONCALAR SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Öte yandan NOW TV ekranlarında pazartesi akşamları ekrana gelen Kızıl Goncalar dizisinin ne zaman sezon finali yapacağı da belli oldu. Now TV  ekranlarında yayımlanan sevilen dizinin Haziran ayında sezon finali yaparak ekran arası vermesi bekleniyor. 

İlgili Haberler
Etiketler :