TRT1 dizisinde yer alıyordu! Çağlar Ertuğrul'un asıl ayrılık nedeni belli oldu

TRT1'in MİT dizisi Teşkilat'ın Serdar'ı Çağlar Ertuğrul, yıllar önce diziden ayrılığı ile gündem olmuştu. Çağlar Ertuğrul'un TRT1 dizisine neden veda ettiği yıllar sonra belli oldu

TRT1 dizisinde yer alıyordu! Çağlar Ertuğrul'un asıl ayrılık nedeni belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 18 Mart 2024 18:29

Son olarak Show TV ekranlarında yayımlanan Kızıl Goncalar dizisine dahil olan Ahmet Mümtaz Taylan, NTV'deki programına aldığı konukla olay oldu.

TRT1 ekranlarının efsane dizilerinden biri olan Teşkilat dizisine veda eden Çağlar Ertuğrul, Ahmet Mümtaz Taylan'ın NTV'deki programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Haber7'nin aktardığı habere göre; Teşkilat dizisinde Serdar Kılıçarslan karakteri ile rol alan Çağlar Ertuğrul, NTV ekranında yayınlanan Empati programının konuğu oldu. Çağlar Ertuğrul 2 yıl önce başrolünde oynadığı Teşkilat'ı neden bıraktığını açıkladı.

Sunuculuğunu, Kızılcık Şerbeti'nde Abdullah Ünal karakterine hayat veren Ahmet Mümtaz Taylan'ın üstlendiği program sosyal medyada büyük ses getirdi. Ahmet Mümtaz Taylan, Çağlar Ertuğrul'a Teşkilat'tan neden ayrıldığını sordu.

mlxmk-1710351648-4141.jpg

ÇAĞLAR ERTUĞRUL'UN ASIL AYRILIK NEDENİ BELLİ OLDU

Çağlar Ertuğrul diziden ayrılma nedenini anlatırken, saha ajanı olma fikrinin çok hoşuna gittiğini ama zamanla dizide aksiyon istendiği için sık sık eline silah almak zorunda olduğunu anlattı ve sözleri şöyle devam etti: 

Serdar'la ilgili daha çok saha ajanı olması fikri benim çok hoşuma gitmişti. Eline çok nadir silah alacak birisiydi. Rol içinde rol fikri benim çok hoşuma gitmişti. Ama tabi aksiyonu daha fazla arttırmamız gerektiği için bazı yerlerde biz de çok fazla elimize silah alır olduk, çatışmaya çok fazla girer olduk. Ve ben günün sonunda sakatlanmış oldum.

"SERDAR'IN HİKAYESİ ORADA BİTTİ"

Çağlar Ertuğrul konuşmasının devamında ise Serdar'ın hikayesinin bitme sürecini şu sözlerle anlattı: Omzumdan sakatlandım ben. Sabahın köründe daha hastane açılmadan benim için açılıyordu. Ben fizik tedaviye gidiyordum. Artık bir noktadan sonra tabancayı kaldıramaz oldum. Artık Serdar'ın hikâyesi o noktada bitti.

 TEŞKİLAT SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat'ın Mayıs sonunda veya Haziran başında ekrana veda etmesi bekleniyor.

Teşkilat dizisinin yeni bölümlerinin ise Eylül başında ekranda olması bekleniyor. TRT1 yönetimi henüz Teşkilat'ın sezon finaliyle ilgili bir duyuru yapmadı. 

İlgili Haberler
Etiketler :