FOX TV'de büyük kopuş! 2 bölüm sonra sevilen yaz dizisi final yapıyor

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler yeniden final yapmaya başladı ! Büyük iddialarla başlayan bir dizi daha FOX TV ekranlarına veda edecek

FOX TV'de büyük kopuş! 2 bölüm sonra sevilen yaz dizisi final yapıyor
Yayınlanma Tarihi : 22 Temmuz 2022 15:25

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler genelde pek tutmuyor. Bu durum kanalda yayınlanan dizilerin erken final yapmasına neden oluyor! 2022 içerisinde 10'a yakın FOX TV dizisi final yaptı. Kanalda tutan diziler arasında Yasak Elma, Mahkum ve Tozlu Yaka dizisi dikkat çekiyor.

Genelde FOX TV ekranlarında yayınlanan Yaz dizileri uzun ömürlü olmuyor. Geçtiğimiz yıl yayınlanan Aşk Mantık İntikam dizisi en uzun ömürlü yaz dizilerinden biriydi. Bu yıl ise kanalın yüzü sadece Tozlu Yaka dizisiyle güldü.

Tozlu Yaka dizisi gerek konusu gerek hikayesi gerekse kadrosu nedeniyle büyük ilgi gördü. Seyirciler hem kurguyu hem kadroyu çok sevdiler. Bu konuyla ilgili zaten geçtiğimiz günlerde sayfalarımızda bir haber yayınlamış ve Tozlu Yaka dizisinin büyük başarısından bahsetmiştik.

Dizi reyting konusunda deyim yerindeyse rakiplerine fark atan bir dizi haline dönüşmüş durumda.

Ancak Tozlu Yaka dizisiyle yüzü gülen FOX TV bu kez büyük depremle karşı karşıya.. Gelen bilgilere göre Sevmek Zamanı ve İçimizdeki Ateş dizilerinin yaşadığı kötü sonu FOX TV ekranlarında yayınlanan bir dizi de yaşayacak. 

3470141-620x410.jpg

TV100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre, Fox TV ekranlarında izleyici ile buluşan, başrol oyuncularıyla da dikkat çeken diziden final kararı geldi. No9 Yapım imzalı dizi 2 bölüm sonra reytinglere yenildiği için ekranlara veda edecek. 

gizli-sakli-1-bolum-full-izle-pamir-ve-naz-yeni-evli-bir-cift-mafyasi-ailesinin-komsusu-olacak-62a9b48c19d86.jpg

Fox TV'nin 'Gizli Saklı' dizisi bitiyor. İlk bölümlerini Şahin Altuğ’un yazıp yönettiği dizi 8. bölümde ekrana veda edecek. Halit Özgür Sarı ile Sinem Ünsal’ı buluşturan diziyi son olarak Murat Aksu yönetmeye başlamış  'Gizli Saklı' polis akademisinden yeni mezun Naz ve Pamir’in hikâyesini anlatıyordu.

TOZLU YAKA YENİ SEZONDA DA DEVAM EDECEK İDDİASI

Öte yandan FOX TV ekranlarında yayınlanan Tozlu Yaka dizisinin Eylül ayında başlayacak yeni sezonda da devam edeceği konuşuluyor. Dizi seyirciler tarafından çok sevilirken yaz dizileri arasında zirve yapan ve dikkat çeken tek dizi olarak gösteriliyor. Bu nedenle Tozlu Yaka dizisinin gelecek sezonda da devam etmesine kesin gözüyle bakılıyor.