FOX TV'nin sevilen dizisi final yaparken Sinem Ünsal veda mesajıyla ağlattı

Fox TV'de yaz dizisi olarak başlayan Gizli Saklı reytinglerde beklenen ilgiyi görmeyince final yapıyor. Dizinin başrolü Sinem Ünsal'da bir veda mesajı paylaştı

FOX TV'nin sevilen dizisi final yaparken Sinem Ünsal veda mesajıyla ağlattı
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2022 11:55

Türkiye'de genelde yaz dizileri pek tutmuyor. Tutan diziler ise gerçekten çok izleniyor ve yeni sezona taşınıyor. FOX TV ekranlarında yayınlanan dizilerin tutmaması ise herkesi çok şaşırtıyor. Örneğin son 1 yıl içerisinde FOX TV ekranlarında 10 üzerinde dizi final yaparak dizi mezarlığına gömüldü. Şimdilerde Tozlu Yaka reytinglerde beklenen ilgiyi görse de FOX TV ekranlarında yayınlanan bazı dizilerin şansı yerinde gitmedi. Örneğin Sinem Ünsal'ın da başrollerinde olduğu bir dizi final yapıyor.

Sinem Ünsal daha önce de FOX TV ekranlarında Elbet Bir gün dizisinde başrol oyuncusuydu. O dizide tutmamış ve final yapmak zorunda kalmıştı. Sinem Ünsal daha önce de Mucize Doktor dizisiyle FOX TV ekranlarında yer almıştı.

Şimdilerde ise Gizli Saklı dizisiyle FOX TV ekranında seyirciyle buluşan Sinem Ünsal bir kez daha setlere veda ediyor. Dizi reytinglerde beklenen sonuçları alamadı. FOX TV yönetimi de reytingler iyi gitmediği için Gizli Saklı dizisine final kararı aldı. 

gizli-sakli-dizisi-saat-kacta-ne-zaman-basliyor-gizli-sakli-dizisi-hangi-gun-hangi-kanalda-oynuyor-241904.jpg

Ekip vedalaştı ve set artık durdu. Mynet tarafından yayınlanan bir haberde de Sinem Ünsal'ın veda mesajına yer verildi. Veda mesajını okuyan Sinem Ünsal hayranları yazdıkları yorumlarla üzüntülerini paylaştılar. Gizli Saklı dizisinin finaliyle ilgili bilgiler de belli oldu.

640xauto.jpg

Sette çekilen kareleri paylaşan Ünsal "Gizli Saklı. Kalbimin en güzel köşesine geldin süzülerek yerleştin, iyi ki değdin hayatıma, hikayemiz, hikayemizin kahramanları, hikayemizin tanıkları; kalbim doldu taştı sayenizde. Emeği geçen herkese ve bu yolculuğa tanık olan sizlere bin teşekkür. Haaa bir de; seni çok sevdim Naz’ım" notunu düştü.

640xauto-001.jpg

10 BÖLÜM BİLE SÜRMEDİ

FOX TV ekranlarında yayınlanan diziler genelde 10 bölüm sürmeden final yapıyordu. Ancak Gizli Saklı dizisine 10 bölüm bile şans verilmedi

Dizi 8.bölümüyle ekrana veda etti. Bu durum FOX TV seyircilerini de derinden üzdü. Gizli Saklı dizisinin eski bölümleri FOX TV'nin resmi youtube  kanalında yayınlanmaya devam edecek. 

İlgili Haberler