Teşkilat dizisinden ayrılan Çağlar Ertuğrul'un yerine Survivor'dan bomba transfer

İddialara göre Çağlar Ertuğrul'un ayrılığının ardından Teşkilat dizisine Survivor'dan bomba bir isim dahil oluyor

Teşkilat dizisinden ayrılan Çağlar Ertuğrul'un yerine Survivor'dan bomba transfer
Yayınlanma Tarihi : 04 Ağustos 2022 11:45

Teşkilat dizisinin macerası yakında kaldığı yerden devam edecek. Kadrosunda iddialı oyuncuların yer aldığı Teşkilat sadece Türkiye'de değil dünya genelinde de en çok izlenen dizilerden biri olmuştu. Dizinin kadrosundan bazı ayrılıklar yaşanmış ve bu ayrılıklar seyircileri derinden üzmüştü. Teşkilat dizisinin yeni sezonunda kadroya iddialı bir ismin dahil olacağı belirtiliyor. 

TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisi ortalığı sallamaya devam ediyor. Dizi reyting rekorları kırarken yakında yeni sezonuyla ekranda olacak. Ağustos sonunda dizinin çekimlerine başlanması beklenirken, Eylül içerisinde de Pazar akşamları kaldığı yerden Teşkilat dizisinin devam etmesi bekleniyor.

tess2.jpg

Bilindiği gibi TRT1 ekranlarında yayınlanan Teşkilat dizisinden Çağlar Ertuğrul ayrılmıştı. Onun ayrılığı seyircide büyük üzüntüye yol açmıştı.

TV100 tarafından yayınlanan bir haberde Teşkilat dizisine bomba bir oyuncunun dahil olacağı öne sürüldü.

O iddia henüz yalanlanmadı ancak doğrulanmadı da..

3315386-810x458.jpg

İddialara göre Teşkilat dizisine Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu tv8 ekranlarında yayınlanan Survivor programına damga vuran Survivor Atakan dahil olacak.

Survivor Atakan'ın dizinin yeni başrol oyuncusu olacağı öne sürülüyor.

golot-jg5e.jpg

Teşkilat dizisinden ayrıca çok sayıda oyuncu da ayrılmıştı.

Özellikle Mesut Akusta ve Hokan Boyav'ın ayrılığı Teşkilat hayranlarını üzmüştü. Hakan Boyav şimdilerde TRT1 ekranlarında yayınlanan Balkan Ninnisi isimli dizide yer alıyor. 

 

İlgili Haberler