Gönül Dağı dizisine kardeş geliyor! Aynı yapımcıdan bomba bir dizi daha! Kadro efsane

TRT1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisinin yapımcısı TRT Dijital için yeni bir proje çekiyor. Diziyle ilgili bilgiler de belli oldu

Gönül Dağı dizisine kardeş geliyor! Aynı yapımcıdan bomba bir dizi daha! Kadro efsane
Yayınlanma Tarihi : 14 Temmuz 2022 22:16

TRT son dönemde yayınladığı projelerle dikkat çekmeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinin yapımcısından  “Modern Doğu Masalları” isimli yeni bir dizi geliyor. Dizi TRT'nin dijital platformunda yayınlanacak.

“Modern Doğu Masalları” isimli dizinin kadrosunda yer alacak isimlerde belli oldu. Dizinin en az Gönül Dağı dizisi kadar fırtınalar estirmesi bekleniyor.

Cumartesi akşamları yayımlanan Gönül Dağı dizisine kardeş dizi müjdesi!

Gönül Dağı dizisi Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri oldu. Eskişehir'de çekilen dizi sıcacık aile dizisi olması nedeniyle seyirciden tam not almıştı. Geçtiğimiz haftalarda sezon finali yapan Gönül Dağı dizisi Eylül ayında yeniden ekranda olacak.

Kurban Bayramı nedeniyle de ekrana gelen Gönül Dağı dizisi bu kez bomba bir haberle gündeme geldi.

TV100 sitesinde yayınlanan bir haberde Gönül Dağı dizisine kardeş bir dizinin geleceğinin bilgisi verildi. 

YAPIMCI YENİ DİZİ İÇİN KOLLARI SIVADI

TRT’nin izlenme rekorları kıran dizisi Gönül Dağı’nın da yapımcısı olan Köprü Film’in patronu Ferhat Eşiz, TRT Dijital için yeni bir projeye başladı. “Modern Doğu Masalları” adlı dizi 8 bölümden oluşacak. Çekimleri bugün başlayan dizi bir yol hikâyesini anlatacak.

YENİ DİZİNİN KADROSUNDAKİ İSİMLERDE BELLİ OLDU


Dizide başrolleri Feyyaz Duman, Semih Ertürk ve Mehmet Atay paylaşıyor. Yahya Samancı’nın yönetmen koltuğuna oturduğu, Sami Saydan’ın ise görüntü yönetmenliğini yaptığı “Modern Doğu Masalları”nda Feyyaz Duman “Halil”, Semih Ertürk “İbrahim”, Mehmet Atay ise “Dondurmacı İhsan” rolüne hayat veriyor. Dizide babalarını kaybeden iki kardeşin etkileyici hikâyesi konu ediliyor.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ KADAR İLGİ GÖRMESİ BEKLENİYOR

Öte yandan  “Modern Doğu Masalları” isimli dizinin en az Gönül Dağı dizisi kadar ilgi görmesi bekleniyor. Dizinin tutması durumunda uzun süreli bir diziye dönüşüp dönüşmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Gönül Dağı dizisindeki elde edilen başarının  “Modern Doğu Masalları” isimli diziyi de etkilemesi bekleniyor.

Dizi yorumcularına göre  “Modern Doğu Masalları” dizisi en az Gönül Dağı dizisi kadar ilgi görecek değerlendirmesi yapılıyor.