Gönül Dağı'nın 'Zahide'si Ecem Özkaya'nın yeni dizi projesi belli oldu

Son olarak TRT 1'in 'Gönül Dağı' dizisiyle ekranlara gelen oyuncu Ecem Özkaya'nın yeni dizi projesi belli oldu. Oyuncu Show TV'nin merakla beklenen yeni dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Gönül Dağı'nın 'Zahide'si Ecem Özkaya'nın yeni dizi projesi belli oldu
Yayınlanma Tarihi : 24 Kasım 2023 19:03

Son olarak Berk Atan ve Gülsim Ali'nin başrolünü paylaştığı TRT 1'in 'Gönül Dağı' dizisiyle ekranlara gelen güzel oyuncu Ecem Özkaya'nın yeni adresi belli oldu. 'Elveda Rumeli', 'Hayat Şarkısı' ve 'Zengin Kız Fakir Oğlan' gibi başarılı dizilerde rol alan oyuncu bu kez Güney Kore uyarlaması bir dizi projesiyle seyirci karşısına çıkacak.

adsiz-001.png

Ecem Özkaya, Demet Evgar'lı 'Bahardan Önce' Dizisinin Kadrosunda

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Oyuncu Ecem Özkaya, MF Yapım’la anlaştı. Oyuncu, MF Yapım’ın Kore formatı “Doktor Cha” dizisinden uyarlanan “Bahardan Önce” dizisinin başrol oyuncuları arasına katıldı. Başarılı oyuncu “Rengin” rolünü canlandıracak.

Neslihan Yeşilyurt’un yöneteceği, Ayça Üzüm’ün kaleme aldığı dizinin senaryo ekibinde Berk Kaya, Bilgesöz Taş ve Merve Van Danışman yer alıyor. Klinik Psikolog H. Gamze Çevik’in danışmanlık yaptığı dizide Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak ve Buğra Gülsoy başlıca rolleri paylaşıyor. Oyuncu görüşmeleri devam eden dizinin aralık ayında sete çıkması planlanıyor.

Etiketler :