Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını dizisiyle ilgili sır gerçeği açıkladı! Yalı Çapkını dizisi kimin hayatı?

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisiyle ilgili iddialar bitmiyor. İlk dört bölümüyle reytingleri alt üst eden diziyle ilgili Gülseren Budayıcıoğlu gerçeği açıkladı..

Gülseren Budayıcıoğlu Yalı Çapkını dizisiyle ilgili sır gerçeği açıkladı!  Yalı Çapkını dizisi kimin hayatı?
Yayınlanma Tarihi : 18 Ekim 2022 00:46

Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisi kısa sürede büyük ilgi gördü. Yalı Çapkını dizisinin gerçek bir hikayeden alındığı öne sürülmüştü.

Gülseren Budayıcıoğlu bu iddialarla ilgili bir açıklama yaptı.

Gülseren Budayıcıoğlu dizinin konusuyla ilgili, ''Bu Yalı Çapkını'nın hikayesi benim çok sevdiğim bir hikaye. Tabi ki gerçek bir hikayeden alındı. Her karakterin ayrı bir hüznü ve sıkıntısı var. Bakalım siz hangi karakterlerle empati yapacaksınız. Ben en çok Seyran ile ablası Suna'yı kendime yakın görüyorum. Benim de kardeşimle ilişkim böyle yakındı. Halanın, evdeki anne Esme'nin, Suna'nın kaderi başka.'' dedi.

2.jpg

İlk bölümden itibaren izlenme rekorları kıran Yalı Çapkını dizisi Cuma akşamları Star TV ekranlarında yayınlanıyor. 

87017.png

Camdaki Kız, Kırmızı Oda, Masumlar Apartmanı gibi dizilerin arkasındaki isim olan Gülseren Budayıcıoğlu'nun eseri olan Yalı Çapkını dizisinin oyuncu kadrosunda Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Gözde Kansu, Ersin Arıcı, Beril Pozam, Doğukan Polat, İrem Altuğ, Öznur Serçeler, Hülya Duyar, Diren Polatoğulları, Sezin Bozacı, Yiğit Tuncay, Buçe Buse Kahraman, Cansu Fırıncı, Selen Özbayrak, Umut Gezer gibi oyuncular yer alıyor. 

Kaynak: Haberglobal.com.tr - UlusalPost.com