Gupse Özay'ın merakla beklenen 'Lohusa' filminin çekimleri tamamlandı

Başarılı oyuncu, senarist ve yönetmen Gupse Özay'ın merakla beklenen 'Lohusa' filminin çekimleri tamamlandı. Film 19 Ocak 2014'te vizyona girecek.

Gupse Özay'ın merakla beklenen 'Lohusa' filminin çekimleri tamamlandı
Yayınlanma Tarihi : 21 Kasım 2023 13:08

'Deliha', 'Görümce' ve 'Eltilerin Savaşı' adlı filmlere imza atan Gupse Özay, oyunculuğunun yanı sıra kaleminin ne kadar güçlü olduğunu kanıtlamıştı. Son olarak bir anne ve babanın doğumdan sonraki 40 günlük sürecini konu alan 'Lohusa' filmini kaleme alan Özay'ı vizyon heyecanı sardı. Oyuncunun merakla beklenen filmi 'Lohusa'nın çekimleri tamamlandı. 

adsiz-005.png

'Lohusa'nın Çekimleri Tamalandı

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Kıvanç Baruönü’nün yönettiği filmin yapımcılığını Muzaffer Yıldırım üstlendi. Dün Beykoz Kundura Fabrikası setinde filmin son set günü vardı ve  Gupse Özay, Onur Gürçay, Esra Ruşan, Hazal Türesan, Su Şanad, Elif Nur Kerkük, Feri Baycu Güler’den oluşan oyuncular ve set ekibi çekimlerin tamamlanması üzerine kutlama yaptı.

adsiz2-004.jpg

Bir anne ve babanın, doğumdan sonra yaşadıkları ilk 40 gün ve bu süre içinde başlarına gelen komik olayları anlatan film, 19 Ocak 2024’te gösterime girecek.

Etiketler :