İlker Kaleli ve Öykü Karayel'li 'Arak' dizisinden ilk kare geldi! Şimdiden heyecan uyandırdı...

Öykü Karayel ve İlker Kaleli'nin başrolünde yer aldığı Most Production imzalı 'Arak' dizisinden ilk kare geldi. Show TV'de yayınlanacak olan dizi oyuncu kadrosunun yanı sıra hikayesiyle de dikkat çekiyor.

İlker Kaleli ve Öykü Karayel'li 'Arak' dizisinden ilk kare geldi! Şimdiden heyecan uyandırdı...
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2023 04:54

Show TV'nin yeni dizisi 'Arak' ile uzun bir aradan sonra ekranlara dönen Öykü Karayel ve İlker Kaleli yan yana ilk pozunu verdi. Geçtiğimiz hafta çekimleri başlayan dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra dikkat çeken hikayesiyle de beğeni topladı. Yapımcılığını Murat Can Oğuz'un üstlendiği dizinin yayın tarihi ise henüz belli değil. 

'Arak' Dizisinden İlk Kare

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre;  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’yi ilk kez bir araya getiren dizinin ilk karesi basınla paylaşıldı. Dizinin güçlü kadrosunda Tülin Özen, Mehmet Özgür, Yıldıray Şahinler, Kerem Arslanoğlu, Bedir Bedir, Furkan Kalabalık, Demircan Kaçel, Cem Zeynel Kılıç, Görkem Kasal, Beril Kolcu, Ilgaz Kaya ve Bennu Yıldırımlar yer alıyor.

adsiz2-002.jpg

İlker Kaleli‘nin Kara; Öykü Karayel‘in Zeynep karakteri ile izleyici karşısına çıkacağı Arak’ın kısaca konusu ise şöyle:

1998 yılında ülkenin önde gelen ekonomi profesörlerinden biri Rauf Çınar’ın eşi Elif Çınar; evlerine giren Necip Talan adlı hırsız tarafından bıçaklanır. Bambaşka dünyalara ait bu iki ailenin de hayatı o geceden sonra değişir. Rauf Çınar’ın kızı Zeynep Çınar o gece biricik annesini; Akay Talan ise tek kahramanı olan babasını kaybeder. Bir gecede kimliksiz, isimsiz, evsiz kalan Akay Talan, günümüzde Kara ismiyle, bizden çalanlardan çalarak hiçbir çocuğun kendisiyle aynı kaderi yaşamaması için ant içmiştir. Zeynep Çınar ise yurt dışında eğitim aldıktan sonra İstanbul’a döner. Annesinden miras bitki sevgisini çektiği belgesellerle devam ettirmektedir. Bu iki ayrı dünya insanının tek ortak noktası o gecedir. İsteseler de istemeseler de hayat onları bir kez daha karşı karşıya getirecek, önlerindeki engeller bile aşık olmalarına engel olmayacaktır. Ama ya gerçekler ortaya çıkınca? Kara, o gecenin gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için hayatının soygununa başlarken, Zeynep bu gerçekle yüzleşebilecek midir? İkili birbirlerine çekildikçe, o gece aydınlanacaktır ama kazanan kim olacaktır? Aşk mı? Gerçekler mi?

Etiketler :