IMDb'de zirveye yerleşen Ahsen Eroğlu'ndan yeni film! Festivalde yarışacak...

Geçtiğimiz günlerde IMDb'de zirveye yerleştiği haberleriyle gündeme gelen başarılı oyuncu Ahsen Eroğlu yeni filmi 'Başlangıçlar' ile sinemaseverlerle buluşacak. Film sinemaseverlerin merakla takip ettiği festivalde yarışacak.

IMDb'de zirveye yerleşen Ahsen Eroğlu'ndan yeni film! Festivalde yarışacak...
Yayınlanma Tarihi : 05 Kasım 2023 05:03

Ahsen Eroğlu, Hazal Subaşı ve Özlem Zeynep Dinsel'in başrolünde yer aldığı Ozan Yoler'nin 'Başlangıçlar' filmi Talin'de sinemaseverlerin beğenisine sunulacak. 27. Tallinn Black Nights Film Festivali’nde “First Films Competition” bölümünde yarışacak olan filmin afişi ve fragmanı yayınlandı. 

 

adsiz-001.pngAhsen Eroğlu Talin Yolcusu

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Ahsen Eroğlu, Hazal Subaşı ve Özlem Zeynep Dinsel’in başrolünü paylaştığı filmin yapımını Vigo Film ve Monday Films üstlendi. Aysın Kadirbeyoğlu ve Ozan Yoleri’nin kaleme aldığı filmin yönetmen koltuğunda Ozan Yoleri oturdu.

Film, beklenmeyen bir kaza sonucu akademik ve özel hayatı alt üst olduğu için Paris’ten İstanbul’a dönen genç resim restoratörü Defne’nin yirmili yaşlar bunalımını anlatıyor. Yapımcılığını Alara Hamamcıoğlu Bayraktar ve Ilgım Coşar’ın gerçekleştirdiği film T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nden yapım desteği almış ve TRT 12 Punto’da ön alım ödülü kazanmıştı.

adsiz2-003.jpg

Etiketler :