Kanal D'nin O Kız dizisine yeni oyuncu

Kanal D'nin O Kız dizisi çarşamba akşamları seyirciyi ekran başına toplarken dizi kadrosunu genişletmeyi sürdürüyor. Dizinin kadrosuna bir oyuncu daha katıldı.

Kanal D'nin O Kız dizisine yeni oyuncu
Yayınlanma Tarihi : 30 Ocak 2023 18:56

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın internet sitesinde yer alan bilgilere göre; Kanal D’nin çarşamba akşamları ekrana gelen dizisi “O Kız” etkileyici senaryosu ve Erkan Petekkaya, Dilin Döğer, Sezin Akbaşoğulları, Rojda Demirer, Ali Öner ve Ozan Orhonlu’dan oluşan kadrosuyla seyirciyi ekran başına topluyor.

Özellikle Erkan Petekkaya’nın hayranlık uyandıran bir performans sergilediği dizinin kadrosuna çok güçlü bir oyuncu katılıyor. Son olarak Kasaba Doktoru’nda rol alan Sinan Albayrak diziye geçmişten gelen bir isim olarak dahil olacak ve dengeleri değiştirecek.

ss.png

Sinan Albayrak özellikle FOX TV ekranlarında yayınlanan ''O hayat benim'' isimli diziyle adını geniş kitlelere duyurmuştu. Sinan Albayrak, FOX TV ekranlarının en sevilen ekran yüzlerinden biri olmuştu. 

DEV BÜTÇE AYRILDI

Öte yandan ulusalpost.com'un edindiği bilgilere göre; O kız dizisi için Kanal D yönetimi dev bütçeler ayırdı. En az ''Yargı ve Camdaki Kız'' dizisi için büyük başarı elde etmesi beklenen dizini gelecek sezonda da devam edeceği öğrenildi.

YENİ OYUNCULARDA KATILACAK

Kanal D yönetiminin ''O Kız'' dizisi için başka planları da var. Bu kapsamda gelecek sezonda dizinin hikayesine başka oyuncularında katılması bekleniyor. İddialı oyuncuların kim olacağı ise şimdiden büyük merak konusu olmuş durumda.

O Kız, Content House imzalı, yönetmenliğini Özlem Günhan ve Deniz Yılmaz Şayir'in üstlendiği, senaryosunu ise Sırma Yanık'ın kaleme aldığı, ilk bölümü 21 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan dram türündeki Türk televizyon dizisidir.