Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yeni Sezonu İfşa Oldu: Ünlü Oyuncu Gerçeği Ağzından Kaçırdı

Kızılcık Şerbeti dizisinin oyuncusu ve senaristin kızı olan Feyza Civelek, ikinci sezon hakkında bomba bir iddia ortaya attı. Kızılcık Şerbeti yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Kızılcık Şerbeti yeni sezonda neler olacak? İşte detaylar...

Kızılcık Şerbeti Dizisinin Yeni Sezonu İfşa Oldu: Ünlü Oyuncu Gerçeği Ağzından Kaçırdı
Yayınlanma Tarihi : 25 Haziran 2023 14:12

Kızılcık Şerbeti dizisi, geçtiğimiz günlerde sezon finali yaparak izleyicilerini üzmüştü. Ancak dizinin hayranlarına müjdeli bir haber geldi. Dizinin yeni sezonu için çalışmalar başladı ve çekimler yakında başlayacak.

 

Kızılcık Şerbeti dizisinde hem Nilay karakterine hayat veren hem de senaristin kızı olan oyuncu Feyza Civelek, Defne Samyeli'nin programına konuk oldu ve ikinci sezon hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.  Programda yaptığı sansasyonel açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Civelek, dizinin gelecek sezonunda önemli bir değişiklik yapabileceğini açıklayarak  yeni sezonda neler olacağını anlattı.

Feyza Civelek, Kızılcık Şerbeti dizisinin ikinci sezonuyla ilgili yaptığı sansasyonel açıklamalarla hayranları ve dizi severler arasında heyecan yarattı. Defne Samyeli'nin programında konuk olan Civelek, gelecek sezon için önemli bir değişiklik öngördüklerini açıkladı. Detayları paylaşmaktan kaçınan oyuncu ve senarist, merakla beklenen ikinci sezonun sürprizlerle dolu olacağını vurguladı. Hayranlar, yeni sezonda ne gibi gelişmelerin yaşanacağını ve karakterlerin nasıl evrileceğini heyecanla beklemeye başladı.

1-147549.webp

Kızılcık Şerbeti dizisi, 2022 yılında Show TV'de yayınlanmaya başlamıştı. Dizi kısa sürede izlenme rekorları kırmış ve aldığı RTÜK cezasıyla olay olmuştu. Birkaç bölümü sansürlenen dizi kısa sürede Türkiye'nin en çok izlenen dizilerinden biri haline gelmişti.

Ağustos ayında Kızılcık Şerbeti dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlaması ve Eylül ayında yeniden ekranda olması bekleniyor.

BAŞÖRTÜSÜNÜ ÇIKARACAK?

Civelek, Defne Samyeli'nin "Bizi neler bekliyor Kızılcık Şerbeti'nde?" sorusuna cevap verirken spoiler verme riskini göze aldı ve dikkat çekici bir açıklama yaptı. Hamile olduğunu hatırlatan oyuncu, "Bebek doğduktan sonra belki başımı açmak gibi bir durum söz konusu olabilir... Başörtümü çıkartabilirim" şeklinde konuştu.

Ulusalpost.com - TV servisi - Burcu Ramadani İbrahim