'Kızılcık Şerbeti'nin yapımcısından Farah Zeynep Abdullah'a övgü dolu sözler

Show TV'nin fenomen dizisi 'Kızılcık Şerbeti'ne ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah konuk oldu. Ünlü oyuncu hakkında basında çıkan bazı haberlere karşı sessizliğini bozan yapım şirketi bir açıklama yayınlandı.

'Kızılcık Şerbeti'nin yapımcısından Farah Zeynep Abdullah'a övgü dolu sözler
Yayınlanma Tarihi : 04 Aralık 2023 22:15

Bir süredir Amazon Prime Video'nın 'Bihter' filmiyle gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, 'Kızılcık Şerbeti'ne konuk oldu. Show TV'nin fenomen dizisinde 'Dilbura' olarak izleyici karşısına çıkan ünlü oyuncu Abdullah hakkında basında çıkan çirkin yorumlar üzerine yapım şirketi bir açıklama yayınladı. Açıklama neticesinde ortaya çıkan ünlü oyuncunun bölüm ücretini almak yerine yaptığı şey takdir topladı. 

Para Bile Almadı

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Kızılcık Şerbeti”nin geçen cuma ekrana gelen bölümüne Farah Zeynep Abdullah, Nursema’nın (Ceren Karakoç) Amerika’dan gelen arkadaşı rolüyle konuk olmuştu. Muhafazakar basında ünlü oyuncu hakkında “Devlet ve Allah’ kelimelerini yan yana görmek istemiyorum’ diyen Farah Zeynep para için şaklabanlığa soyundu” başlığıyla yazılar yer aldı.

adsiz2-005.jpg

Bu haberler üzerine Kızılcık Şerbeti’nin yapım şirketi Gold Film yazılı bir açıklama yaptı ve ünlü oyuncunun para almadığını, kendi adına Türk Eğitim Vakfı’na bağış yapılmasını istediğini açıkladı.

Açıklamada, “Değerli oyuncu Farah Zeynep Abdullah’ın ücret karşılığında Kızılcık Şerbeti’ne konuk olduğu yönünde basında yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’ni severek, beğenerek takip etmesi ve Yapımcımız Faruk Turgut’la olan dostluğuna binaen dizimize konuk olmuştur. Gold Film olarak Farah Zeynep Abdullah’ın bize verdiği destekten dolayı kendisi adına Türk Eğitim Vakfı’na bağışta bulunulmuştur. Kızılcık Şerbeti’ne güç katan Farah Zeynep Abdullah’a teşekkür ederiz…” ifadelerine yer verildi.
 

Etiketler :