Merve Dizdar'lı 'Kuru Otlar Üstüne'nin senaristinden tabii'ye bomba dizi! Kadrosu belli oldu...

Merve Dizdar'a 76. Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü kazandıran Kuru Otlar Üstüne filminin senaristinden yeni dizi geliyor. Kadrosu belli olan dizi TRT'ni dijital platformu tabii'de yayınlanacak.

Merve Dizdar'lı 'Kuru Otlar Üstüne'nin senaristinden tabii'ye bomba dizi! Kadrosu belli oldu...
Yayınlanma Tarihi : 30 Ekim 2023 23:48

Merve Dizdar'a 76. Cannes Film Festivali'nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülü kazandıran Nuri Bilge Ceylan'ın yönetmen koltuğuna oturduğu dram filmi 'Kuru Otlar Üstüne'nin senaristinden yeni dizi geliyor. Akın Aksu'nun imzasını taşıyacak dizi TRT'nin dijital platformu tabii'de yayınlanacak. 

adsizassacs-001.jpg

tabii'den Yeni Dizi: 'Ufuklar ve Sınırlar'

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; “Kuru Otlar Üstüne” ve “Ahlat Ağacı” filmlerinin senaristi Akın Aksu’nun senaristliğini yaptığı “Ufuklar ve Sınırlar” dizisi TRT’nin dijital platformu tabii için çekilecek. “Kalandar Soğuğu” filminin ödüllü senaristi ve yönetmeni Mustafa Kara ise “Ufuklar ve Sınırlar”ı yönetecek. 

adsizas-002.jpg

Medya Fikir Kulübü’nün yapımcılığını üstlendiği dizi güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Ali İpin “Nedim, Kaan Taşaner “Barış”, Tuba Ünsal “Irmak”, Serhat Tutumluer “Saygın”, Seda Akman “Meray”, Özlem Conker “Ülkü”, Serkan Ercan “Emir”, Ozan Çelik “Kerim” rollerine hayat verecek. Ekibe son olarak Sema Şimşek de “Pelin” karakteriyle katıldı. Dizi Cihangir’de oyuncular dünyasını anlatıyor. 
 

Etiketler :