Nihayet Can Yaman'ın yeni dizisinden ilk fragman geldi! Kaslar yine hayran bıraktı

Bir süredir İtalya'da yaşayan Can Yaman, yeni dizisiyle ekranlara dönüyor. Can Yaman'ın yeni dizisinden ilk fragmanda geldi

Nihayet Can Yaman'ın yeni dizisinden ilk fragman geldi! Kaslar yine hayran bıraktı
Yayınlanma Tarihi : 05 Ağustos 2022 13:51

FOX TV ekranlarında yayınlanan Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından Türkiye'den ayrılan ve İtalya'ya yerleşen Can Yaman kısa sürede İtalya'da büyük başarılara imza attı. Can Yaman sadece Türkiye'nin değil dünyanın tanıdığı bir yıldız haline dönüştü.

İtalya'da büyük bir hayran kitlesi bulunan Can Yaman bu ülkede reklam projesinden tutun da dizi sektörüne kadar çok sayıda alanda faaliyet gösteriyor. Kendi işini de kuran Can Yaman adeta dev bir marka olma yolunda hızla ilerliyor.

Uzun bir süredir Can Yaman'ın yeni bir diziyle ekranlarda olacağı konuşuluyordu. Nihayet o diziden ilk fragmanda geldi.

Televizyongazetesi.com tarafından yayınlanan haberde Can Yaman'ın yeni dizisiyle ilgili tüm detaylara da yer verildi.

YENİ DİZİSİ NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Can Yaman’ın başrolünde yer aldığı, Viola Come Il Mare dizisinin İtalya’daki yayın tarihi bir süre önce belli olmuştu. Bir yıldan aşkın bir süredir kariyerini İtalya’da sürdüren oyuncunun bu ülkede çektiği ilk dizi İtalya’nın en büyük kanallarından biri olan Canale 5’de 14 Eylül’de izleyici ile buluşacak.

Can Yaman’ın yarı Türk yarı İtalyan bir polis olan Francesco Demir’i canlandıracağı dizi ünlü oyuncunun ülkedeki hayranları tarafından büyük bir heyecanla beklenirken ilk tanıtım nihayet paylaşıldı. Bir plajda geçen tanıtımda ön planda yine Can Yaman’ın kasları vardı. Tanıtım İtalya’da büyük ilgi gördü.