Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'da sarsıcı veda! Daha yeni başlayacaktı

ATV ekranlarında yayınlanacak ve çekimleri İstanbul, Semerkand aynı zamanda da Buhara'da gerçekleşecek olan Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi i Ben Bu Cihana Sığmazam'da beklenmedik bir veda gerçekleşti! Ünlü oyuncu dizi başlamadan kadrodan ayrıldı

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'da sarsıcı veda! Daha yeni başlayacaktı
Yayınlanma Tarihi : 10 Temmuz 2022 03:12

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin final yapmasıyla birlikte Oktay Kaynarca ekranlara veda etmişti. Yaşanan bu ayrılık ATV seyircilerini derinden üzmüştü.

Oktay Kaynarca'nın ne zaman ekranlara döneceği merak ediliyordu. Neyse ki ATV ekranlarında yeni bir dizi için el sıkışıldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam ismiyle yeni bir dizi yayınlanacak. Dizinin iddialı kadrosu ise dikkat çekiyor. Oktay Kaynarca bu dizide hem başrol hem de yapım ekibinde.

Dizinin görüntü yönetmeni olarak Zekeriya Kurtuluş belirlendi. Uygulayıcı yapımcı ise Ece İnanç.. Dizinin müzikleri ise iddialı bir isim tarafından hazırlanacak. O isim Ercan Saatçi..

Dizinin Eylül ayında ekranda olması bekleniyor!

KADRODAN İLK VEDA GERÇEKLEŞTİ

Ancak Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi daha başlamadan şok edici bir ayrılık yaşandı. Yaşanan sarsıcı ayrılık herkesi çok şaşırttı.

1333.jpg

Fakat ayrılığın hem yapım hem Oktay Kaynarca tarafından da doğrulandığı öğrenildi.

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine veda edecek isim İnanç Konukçu oldu!

İNANÇ KONUKÇU NEDEN VEDA EDİYOR?

Bilindiği gibi Erdal Beşikçioğlu'nun Behzat Ç dizisi tekrar ekranlara geri dönecek. Hatta bu diziyle ilgili de sayfalarımızda bir haber yayınlamıştık.

Gelen bilgilere göre İnanç Konukçu fenomen dizilerden biri olan Behzat Ç dizisinde rol alacak.

Behzat Ç dizisiyle , Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin çekimleri çakışıyor. Bu durum hem etik açıdan hem de yorucu olması nedeniyle zor bir durum.

inanc-konukcu.webp

Bu yüzden de başarılı Oyuncu İnanç Konukçu ''Ben Bu Cihana Sığmazam'' dizisinin kadrosunda yer almayacak.

ATV'DE BÜYÜK HAZIRLIK BAŞLADI

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi için ise hazırlıklar başladı. ATV söz konusu dizi için büyük bütçeler ayıracak.

Hatta dizinin kadrosunda usta oyuncuların yanı sıra genç yeteneklerin de yer alması bekleniyor.

ATV'de yayınlanan bir içerikte Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinin kadrosundaki oyuncuların isim listesi de paylaşıldı. 

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi tam kadrosu ise şu şekilde oldu: Oktay Kaynarca (Cezayir), Ebru Özkan (Leyla), Pelin Akil (Firuze), Ali Seçkiner Alıcı (Kurban Baba), Hakan Karahan (Dumrul), Erkan Sever (Orhan), Ragıp Savaş (Atakan), Gülenay Kalkan Ünlüoğlu (Elmas), Eren Vurdem (Azamet), Aslı Sevi (Azade), Kerem Kupacı (Ethem), Ziya Kürküt (Bekir), Pelin Uluksar (Süheyla), Mina Derman (Suna), Batuhan Sezer (Ömer Asaf), , Değer Alp (Canan), Başak Kıvılcım Ertanoğlu (Zühre), Burcu Binici (Meltem), Ömer Kurt (Kerim), Mert Kırlak (George Bagnall), Ahmet Yıldırım (Cafer), Tanıl Yöntem (Canberk), Doruk Öztürk (Şamil), Osman Albayrak (Beyler Divanı Azer), Melisa Duru Ünal (Mercan), Aylar Melayeva (Sevim), Hanbey Oğuzhan Çoban (Besim) ve Işıl Yücesoy (Gülendam).