Pınar Deniz hakkındaki gerçek açığa çıkıyor! Yargı'nın yeni sezonundan ilk sızıntı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisinde Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz ve Ilgaz karakterine hayat veren Kaan Urgancıoğlu hakkında flaş iddia

Pınar Deniz hakkındaki gerçek açığa çıkıyor! Yargı'nın yeni sezonundan ilk sızıntı
Yayınlanma Tarihi : 16 Temmuz 2022 20:28

İlk sezonuyla fırtınalar koparan Yargı dizisi geçtiğimiz ay sezon finali yapmıştı. Yargı yeni sezonuyla Eylül ayında ekranda olacak. Dizinin başrol kadrosunda yer alan Pınar Deniz'in kadroda olduğu kesinlik kazandı.

Yeni sezonda Ceylin karakteriyle Pınar Deniz dizide yer almaya devam edecek!

ILGAZ SAVCI GERÇEKTEN ÖLDÜ MÜ?

Dizideki en dikkat çeken iddia ise Ilgaz savcıyla olan gelişme. Kaan Urgancıoğlu'nun hayat verdiği Ilgaz karakterinin öldüğüne dair detaylar kesinlik kazanıyor.

Ancak katilin Ceylin olmadığı öne sürülüyor. İddialara göre katil Ceylin'in annesi Gül hanım. Yargı dizisinde Gül'e Zeyno Eracar hayat veriyor.

Zeno Eracar'ın hayat verdiği Gül karakterinin aslında cinayeti işleyen kişi olduğu öne sürülüyor. Ceylin'in ise bu cinayeti üstlendiği iddia ediliyor.

Ancak bazı yorumculara göre de dizide Ilgaz'ın değil de Metin amir veya Çınar'ın öldürüldüğünü öne sürüyor.

Ne final sahnesinde ne de 1 ay boyunca  Ceylin'in gözaltına alınma sahnesine yönelik yayınlanan sahnelerde Ilgaz'ın hiç bir şekilde yer almaması Kaan Urgancıoğlu'nun Yargı dizisine veda ettiği iddialarını güçlendiriyor.

CEYLİN YENİ AŞKA YELKEN AÇTI

Öte yandan Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz'in de yeni bir aşka yelken açtığı öğrenilmişti.

Sabah'da yer alan bir haberde Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım aşkına dair dikkat çeken bir magazin haberi paylaşılmıştı.

14902057-728xauto.jpg

Son günlerin yükselen yıldızı olan Pınar Deniz, son olarak oyuncu Yiğit Kirazcı ile aşk yaşamıştı.

Yiğit Kirazcı, FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde 'Yıldırım' karakterine hayat veriyordu.

pinar-deniz-yigit-kirazci-iliskisi-dolu-dizgin.webp

Dizide Gökçe Bahadır'ın partneri olan Yiğit Kirazcı karizmasıyla dikkat çekiyordu. Yakışıklı oyuncu Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin ilerleyen bölümlerinde diziye veda etmişti.

İlgili Haberler