Pınar Deniz, Yargı dizisinin yeni sezonuyla ilgili ilk tüyoyu verdi! Yeni sezonda büyük bir sürpriz var!

Kanal D ekranlarının heyecanla yeni bölümü beklenen Yargı dizisinin yeni sezonundan ilk ipucu geldi! Dizide Ceylin karakterine hayat veren Pınar Deniz yeni sezonla ilgili ilk tüyoyu verdi!

Pınar Deniz, Yargı dizisinin yeni sezonuyla ilgili ilk tüyoyu verdi! Yeni sezonda büyük bir sürpriz var!
Yayınlanma Tarihi : 08 Eylül 2022 21:40

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı dizisi büyük ilgi görmüştü. Dizinin ilk sezonu gerçekten çok sevilmişti. Ancak dizinin son bölümünde yaşananlar seyirciyi şaşkına uğramıştı.

KESİNLİK KAZANDI MI?

Dizide Ilgaz savcı Ceylin tarafından öldürülmüştü. Final sahnesi bu şekildeydi. İddialara göre bu durum kesinlik kazanmış durumda

Seyirciler yeni sezonda yaşanacakları şimdiden çok merak ediyorlar.

Ilgaz savcının öldüğü yeni sezonun yayınlanan ilk tanıtım fragmanında da kesinlik kazanmış durumda.

ZAMAN ATLAMASI OLABİLİR Mİ?

Ancak seyircilerin yine de bir umudu var. Dizide zaman atlaması olabileceği yönünde. Seyirciler Ilgaz karakterini çok seviyor.

Yakışıklı oyuncu Kaan Urgancıoğlu bu karaktere hayat veriyor!

HEYECAN DORUKTA! 

Ne Kaan Urgancıoğlu ne de Pınar Deniz henüz bu konuyla ilgili bir açıklama yapmıyor. Televizyon dünyasından haberler paylaşan televizyongaetesi.com adlı internet sitesinde Pınar Deniz'in bazı açıklamalarına yer verildi.

O açıklamalar bir anda da sosyal medyada gündem oldu. 

İlk sezonuyla tahminlerin ötesinde bir hikaye sunan Yargı dizisinde, heyecanın giderek katlanacağı da Eylül sezonu başlamadan gelen tanıtımla görüldü. Ceylin’in Eren Komiser tarafından sorgulandığı anlarda geçirdiği sinir krizi ve söyledikleri, diziyi daha da gizemli kıldı!

Sezon sonunda elleri kelepçeli, kanlı bir vaziyette ofisine kaçan, şaşkın, şok içindeki Ceylin’i, Eren alıp önce Adli Tıp’a, daha sonra da Emniyet’e götürmüştü. Eren’in çok üzgün, gergin ve sinirli olduğu görülürken, sorgu odasında “Ilgaz Kaya’yı neden öldürdün?” sorusu ise herkesi şoke etmişti.

Yaz boyunca Ceylin’in bu noktaya nasıl geldiği, neden bu kadar sevdiği birine kıydığı sorusunun yanıtı arandı. Tanıtımda Ceylin’in Ilgaz’ın öldüğü sözleri üzerine sinir krizi geçirmesi ve buna inanmaması üzerine Eren’in “Ceset torbasını ellerimle taşıdım” sözleri ise şoke etti.

yargi-dizi-sezon2-pinardeniz2-750x375-c.webp

Ceylin’in “Ilgaz ölmüş olamaz! Ben başkasını öldürdüm” sözleri üzerine ise izleyici daha da çok meraklandı. Bu arada Eren’in elindeki delil torbasını göstererek Ceylin’e “Sımsıkı tutuyordu” sözleri de Ilgaz’ın ölmeden önce kolyeyi Ceylin’in boynundan aldığını gösterdi.

O sırada Eren, Ceylin’in boynundaki ize odaklandı. İşte büyük ipucunun da burada saklı olduğu o sahneleri dikkatle izleyenler tarafından anlaşılmakta. Kolyedeki sırrı ilerleyen bölümlerde izleyeceğiz. Ancak Pınar Deniz’in instagram sayfasından yaptığı paylaşımdaki kolye detayı da ayrıca dikkat çekiciydi.

yargi-ceylin-1.webp

“Ceylo is back” notuyla setten yaptığı paylaşım, aynı zamanda dizinin resmi sitesinde de yayınlandı. Paylaşımda Ceylin’in alyansına vurgu yapılıyordu ancak gömleğinin yakasından görünen kolye, Eren’in elinde tuttuğu kolyeydi. Dizinin ilk bölümlerinde yaşanan cinayet olayından önceki günlere döneceğimiz de bu fotoğrafla anlaşılmakta. Daha da önemlisi Ceylin, bu kolyeyi takmaya devam edecek cinayet gününe kadar. Bakalım kolye ile birlikte hikaye nerelere uzanacak? İzleyip göreceğiz…

 

BAŞARI YUNANİSTAN'DA DA DUYURULDU

Öte yandan Yargı dizisinin Türkiye'de iyi izlenirlik elde etmesi üzerine Yunanistan'da da Yunan versiyonu yayına verildi. Çekimleri yaz aylarında başlayan Yargı'nın Yunan versiyonu önümüzdeki günlerde Yunanistan'ın önde gelen TV kanallarından birinde yayınlanacak.

Bu sezon son sezon.

Başlangıçta tek sezon olarak başlayan Yargı dizisi bu sezonun sonunda final yapacak. Dizi iyi gidince Kanal D bir sezonluk daha anlaşma yapmıştı.

2023 Haziran ayında Yargı dizisinin final yaparak seyirciye veda etmesi bekleniyor

İlgili Haberler