Seversin dizisi final yapar yapmaz İlayda Alişan yeni dizi anlaşmasına imza attı!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Seversin dizisi final yaparken İlayda Alişan, ATV ile anlaşma sağladı. ATV ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizide İlayda Alişan aslına dönmüş olacak. Seversin hayranlarını üzecek bir karakterle setlere dönüş yapacak.

Seversin dizisi final yapar yapmaz İlayda Alişan yeni dizi anlaşmasına imza attı!
Yayınlanma Tarihi : 14 Ekim 2022 18:46

İlayda Alişan, genelde dram dizilerinde iyi performans sergileyen bir oyuncu. Çukur ve Masumiyet dizilerindeki performansı örneğin hayran bırakmıştı.

Seversin dizisi ise romantik komedi dizisiydi. İlayda Alişan elbette bu dizide de iyi performans sergiledi. Ancak dram dizilerinde daha başarılı

ATV'nin yeni dizisinde yer alacak!

Bozdağ Film tarafından hazırlıkları devam eden Ateş Kuşları isimli dizi, Destan projesinin final yapmasından sonra hız kazandı. Yine Destan dizisinin hikayesini yazan Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem’in kaleme aldığı diziyi, yine Destan’ı da yöneten Emir Khalilzadeh çekecek.

ilayda-alisan-ates-kuslari-1.jpg

Destan dizisinin ekibinin perde arkasında yer alacağı dizinin oyuncu kadrosunda İlayda Alişan dışında; Hande Soral, Efekan Can, Görkem Sevindik ve Teoman Kumbaracıbaşı gibi isimlerin de yer alacağına yönelik basında bilgiler bulunuyor.

Kaynak: Televizyongazetesi.com