Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisine 16 yıl sonra veda etti! 'Hoşça kal Mesut'

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin yıldız oyuncusu Şevket Çoruh diziye veda etti. 16 yıl sonra gelen bu ayrılık seyircileri de çok üzdü!

Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisine 16 yıl sonra veda etti! 'Hoşça kal Mesut'
Yayınlanma Tarihi : 07 Eylül 2022 13:44

Kanal D ekranlarının kuşkusuz en uzun soluklu dizilerinden birisi Arka Sokaklar dizisi. Tam dile kolay 16 yıldır ekranda olan Arka Sokaklar dizisi halen çok da iyi reytingler elde eden dizilerden. Bir nesil neredeyse Arka Sokaklar dizisiyle büyüdü denilebilir.

Arka Sokaklar dizisinin oyuncularından Şevket Çoruh'un da diziye veda edeceği öğrenildi.

Cumhuriyet tarafından da paylaşılan haberde Şevket Çoruh'un vedasıyla ilgili detaylara yer verildi. 

Ünlü oyuncu Şevket Çoruh, 16 sezon boyunca 'Komiser Mesut' karakteriyle kadrosunda yer aldığı 'Arka Sokaklar' dizisine veda etti. Tiyatroya ağırlık vereceği iddia edilen Çoruh, 'Hoşça Kal Mesut' başlıklı yazısında, "Uzaktan görenler MESUT sanıyor, bir ŞEVKET'e döndü benim hayatım..." yazdı. 

SOSYAL MEDYADA BÜYÜK ÜZÜNTÜ

Şevket Çoruh'un vedası sosyal medyada da büyük üzüntüye yol açtı. Dizinin oyuncuları ve dizinin hayranları Şevket Çoruh'u çok özleyeceklerini belirten mesajlar paylaştılar.

500.jpg

Mesut karakterine hayat veren Şevket Çoruh adeta bu karakterle son yıllarda özdeşleşmişti. Arka Sokaklar dizisine veda eden ünlü oyuncunun uzun bir süre ekranda olmayacak olması da televizyon seyircilerinin üzüldüğü bir başka konu. 

Ünlü oyuncunun Tiyatro alanına ağırlık verecek olması tiyatro sevenleri ise sevindirmiş durumda.

AĞLAN VEDA 

Öte yandan oyuncu Şevket Çoruh'un veda yazısının tam metni de belli oldu. Sosyal medya hesaplarından söz konusu metni paylaşan Şevket Çoruh'un veda yazısının tam metni şu şekildeydi.

yazıyı okuyan herkes gözyaşları içerisinde okuduğunu belirten yorumlar yazdılar.

İşte o yazı

163235698-fb5hbnvxkaeoml1.jpg

İlgili Haberler